Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a műszempill...

Mi a véleményetek a műszempilláról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék,hogy ki hogyan vélekedik a műszámpillákról? Ki használ? Kinek tettszik stb...

Én mikor először kipróbáltam a műszempillát bevallom egy picit bénáztam,de a végére egész belejöttem. :) Kinek milyen tapasztalata van e téren?


2010. júl. 17. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem volt,de nem is lesz mert nem jön be:DLáttam már másokon és úgy tetszett.
2010. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszer előfordult, hogy másokon tetszett, de szerintem magamon soha nem alkalmaznék ennyire "mű" dolgokat. Inkább maradok a szempillaspirálnál, még ha az nem is tud ilyen látványos lenni. :)
2010. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak sima szempillaspirált használok de már többször is hitték azt hogy műszempillám van, állítólag olyan jól megcsinálom.
2010. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én gyakran használom ,de azt a visszafogottabb fajtát amiről nem tudják eldönteni ,h igazi-e vagy nem. de nagyon szép és én csak ajánlani tudom :) sokkal szebb leszel tőle.
2010. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon tetszik másokon! :)) szerintem gyönyörű!

szeretném magamon is kipróbálni... de eddig nem sikerült, egyszer vettem olyat,amit itthon lehet felrakni,de nem volt túl jó minőségű és nem sikerült, kozmetikusnál majd csináltatok valamikor,már kaptam is rá pénzt csak másra költöttem:$:D de biztos kipróbálom előbb-utóbb,mert nagyon tetszik!! :)

19/L

2010. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen nem minden mű szempillának jó a -minősége- ez persze ártól független....de a kínai műszempilla mivel műanyagból van....azt nehezebb felhelyezni....! :D Köszönöm a válaszokat! :)
2010. júl. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!