Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempilláról mi a véleményet...

Műszempilláról mi a véleményetek fiúk-lányok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni/csináltatni ízlésesre is. Akkor szép tud lenni, de ha pávatoll és kb minden "lóg" rajta, akkor csúnya. Persze az is számít hogy hová "vennéd fel". Ha pl valami divatfotózás, akkor nyilván a díszesebb, amúgy meg a sima, ami olyan mintha egy hosszabb szempilla festve lenne.:)
2011. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a természetesség híve vagyok.Igen,jól tud kinézni és valamikor jól is jön:) Nekem nincs vele semmi bajom magával a műszempillával és a viselőjével sem.Persze nem azt mondom,hogy otthonra is kell mindig,de alkalmakkor szép tud lenni.Feldobja az ember arcát:)
2011. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodtam rajta, hogy beszerzek, néha jó lenne viselni, feldobná az arcomat, és nagyobbnak mutatná a szemeimet.

Nekem tetszenek.

2011. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én szoktam csináltani nagyon szertem mert elég csak anyii nemek sminke szempilla éskész: ) több mint egyhétig fentvan szóval tökjóó:D
2011. júl. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mekkora és mennyi szempillád van eredetileg, mert nekem személy szerint sok és hosszú szempilláim vannak és egyszer próbáltam ki a műszempillát, de nekem nem ért semmit, mintha fent se lett volna, de akinek nincs sok szempillája és még rövid is , annak igazán előnyös is lehet, de ajánlom, hogy nem saját magadnak rakd fel, hanem inkább kozmetikussal rakasd fel :D
2011. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megyek akkor kozmetikushoz :) pont azt akartam kérdezni h érdemes e itthon felragasztható cuccal bíbelődni de akkor nem fogok...

Arra gondoltam énis, h így nyáron nyaraláskor meg fesztiválon nem kéne annyit sminkelni...

amúgy egy vízparti nyaralást mennyire bír ki egy műszempilla? vagy elmerülök a vízben és rögtön lejön?

2011. júl. 15. 12:27
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát az hogy lejön-e az a műszempilla minőségétől is függ, ha kozmetikus rakja fel nem biztos, de még akkor is lehet, de én azt javaslom, hogy ne pár száz forintos vackot vegyél. inkább drágábbat, de jó minőségűt ;)
2011. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

boltba mikor bementem egy nagyon szép pénztáros nő volt,mikor közelebbről megnéztem a ragasztott műszempilláit,elfogott a röhögés belülről,látszott a ragasztás,szóval olyan mű volt,és vicces.

30/F

2011. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy jó kozmetikus nem csinál olyat,ami még egy férfinak is szemet szúr:D
2011. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%

Szerintem felesleges és pénzkidobás, olyan mű, cicababás :/ fő a természetesség

15/L

2011. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!