Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol vannak pécsett műkörmös...

Hol vannak pécsett műkörmös boltok?

Figyelt kérdés

Nemreg koltoztem ide

A crystal nailsrol tudok a forrasba

Tudtok mondani meg kormos boltokat? Vagy fordaszkellekest ahol vannak alapanyagok?


Moyra cuccok esetleg???

Szeretnem kiprobalni a moyra termekeket mert eleg jo arban vannak de neten nem irjak h lenne pecsen boltjuk, csak abba remenykedem h valami fodraszkellekesben kaphato esetleg

Elore koszi



2019. okt. 28. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A forrásban az átjárónál is van egy bolt, ők pearl, perfect és bubble nails (saját márka) termékeket árulnak.

A kereskedők házában van extreme nails üzlet, szintén saját márkát árulnak.

A bajcsyn a forrástól a széchenyi tér felé mindkét oldalon van 1-1 fodrászkellékes, ahol vannak körmös alapanyagok is.

Aztán az Indigo nails magyarországi boltját is Pécsen találod meg, Viktória körömszalon néven. A petőfi utca és a kórház tér között van valahol egy moyra bolt, de ott még sosem voltam.

Kertvárosban a Bézzs (nem írtam el, 2 db z van a nevében) szalonban 2m termékek vannak főleg, néhány moyra is található, de rendelésre bármit hoznak.

2019. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahh koszonom

A korhaz ter kornyeken pontosabban merre van a moyra bolt?

2019. okt. 29. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!