Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Cc-krém, vagy bb-krém?

Cc-krém, vagy bb-krém?

Figyelt kérdés

Nagyon sápadt, kicsit sárgásabb árnyalatú az arcböröm. Szóval, nagyon nem egészségesen néz ki.

Illetve miteszeres, és pattanásos is.

Alapozot nem szeretnek használni, nem is találtam jó szinűt még. De mindegy is.

Szóval, melyiket lenne érdemes vennemm BB-t vagy CC-t? Szeretném ha egyenletesmek, és egészségesnek nézne ki a bőröm, de nem szeretnék még rontani rajta, ahogy az alapozó teszi..

18/l


2019. okt. 30. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Minőségi anyagokból készített, bőrtípusodnak megfelelő alapozó nem teszi tönkre a bőrödet.

Szerintem mindegyik felesleges, mert ilyen esetben vagy lealapozom rendesen, vagy ha szalonképesen néz ki, kiütés/seb mentes, akkor semmit nem teszek rá, max. egy kevés korrektort bizonyos területekre.

Én is sápadt vagyok, de ezen nem tudsz változtatni ilyen módon és nem is kell. Egészséges vagyok, csupán nordikus-germános-keltás-bajor, tipikus Hófehérke-mixtúra. Ha bekened az egész arcod egy olyan színnel, ami nem a tiéd, nagyon hülyén néz ki, hogy a füled, nyakad, karod totál más tónusú. Lemázolni vele az egész testedet pedig felesleges és brutális pazarlás.

Próbáltam már drogériás BB és CC krémet is. Egyik sem érte meg. Érdemesebb kiadni inkább egy jó minőségű, erős fedésű alapozóra, amit a nappali krémeddel is keverhetsz, ha lágyabb fedést akarsz.

2019. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha sápadt a bőröd, próbáld ki a bronzosítót és pirosítót,élénkebbé teszi az arcodat!☺😘

Illetve egy szép rúzzsal is fel tudod dobni az összképet.

2019. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!