Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mely munkák állások vannak...

Mely munkák állások vannak ahol tilos a műköröm viselése?

Figyelt kérdés
Érdekelne a dolog.

2019. okt. 31. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl sebészet
2019. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol élelmiszerrel dolgoznak, ott is tilos úgy tudom, illetve a vegyiparban is tilos a viselése.
2019. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Most a hivatalos verzióra vagy kíváncsi vagy a valóságra?

Egészségügyben tilos és ott a valóságban sem viselnek még körömlakkot sem.

Élelmiszeripar szintén tilos (lenne) de ez max nagyon elit helyeken tiltják, voltam dolgozni olyan cukrászdákban ahol méteres kavicsos csillámporos körmökkel dolgoztak... És sok helyen így van

2019. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szociális gondozó munkakörben ??

Hivatalos szabályzatot nem láttam Nemtudtam ez kötekedés e vagy tényleg szabály.

2019. okt. 31. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

Klasszikus zenészként (kivéve, ha nem vagy gitáros 😄).

Ha a nap bármelyik szakaszában zongoráznod kell, az esélytelen gigantikus műkörmökkel, hiszen itt gyakran akár egy milliméter is megnehezíti a dolgodat.

És most természetesen nem “Szamárinduló” jellegű pötyögésekre gondolok, hanem minimum egy Chopin műre, vagy Bach háromszólamú invencióra vagy prelúdium és fúgára. 😂

2019. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meki
2019. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!