Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek lehetek sminkes így?

Szerintetek lehetek sminkes így?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és alap szinten kitudom sminkelni magam, másokat még sose próbáltam. Szeretnék egy szakmát, mert csak érettségim van és ez az ami érdekelne. Szeretném ha magamat is kitudnám profin sminkelni. (Nem kozmetikus szakmát szeretnék, csak sima sminkest) Nem vagyok túl öreg ehhez, főleg hogy sose csináltam nagyon? Attól még megpróbáljam, vagy bele se kezdjek?
2019. nov. 1. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Ennyi önbizalommal ne kezd el!
2019. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, 26 évesen NEM vagy öreg.

Jelenleg úgy beszélsz erről az életnek nevezett valamiről, mintha már nyugdíjas 70 éves lennél.

Csináld azt, amit szeretnél! Tanuld azt, amihez kedved van!

Ha ezt szeretnéd, hidd el, ott mindent megtanítanak neked, ami ehhez a szakmához kell, ergo, ez nem a te nyűgöd, hanem az övék, csak tanulj jó szakemberektől.

Nekem nincsenek ilyen ambícióim. Egyszerű YouTube videókból tanultam sminkelni, és magamon, a saját arcomon bármit elkészítek, viszont valamiért ez más embereken nem jött össze, valahányszor próbáltam.

De az oktatók pont azért vannak ott, hogy ezt megtanítsák neked, és ha szeretnéd, nincs semmi akadálya!

2019. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, mégis h lennél már öreg! Hát aki 40 évesen kezd új szakmába? A kor csak egy szám. Azért van h mérjük az életkort, de az élet ennél többről szól. Csináld meg!
2019. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 qborka ***** válasza:
52%
Rajtam gyakorolhatsz :)
2019. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!