Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mit gondoltok ezekről a...

Ti mit gondoltok ezekről a smink cuccokról?

Figyelt kérdés

Én még sosem sminkeltem most barátkozom a márkákkal de még a termékfalytákkal is.

(Elég zsíros a bőrom azt modják rá hogy kevert mert az orcámon meg hámlik nagyon ha nem hidratálom meg az orrom is hámlik ilyenkor de a homlokom meg az állam nagyon zsíros.


1. Kérdésem pedig mi a BB és CC krém közt a külömbség?

Aztán ezeket a termékeket youtub os videókban láttam mindet többen is ajánlották csak félek hogy ez is egy promo dolog közben meg nem is jók. Szóval...


Catrice "színes" korrektor (nekem szerintem jó lenne a színes korrektor ha így hívják mert amit eddig leszűrtem az az hogy ez jó az olyan nagy vörös pattanásokra amik térben nem látványosak vagyis nem ilyen gumók hanem vörös foltok. Meg ugye karikákra pirosodásra stb.

[link]


Na ezt nem tudom hogy az elöbbi szines mellé kell még e egy ilyen is? Vagy csak az egyiket? [link]


Ja és önmagában erről a márkáról mit gonboltok: catrice?


Hogyan kell lemosni a sminket mit használjak? Ebben elég tanácstalan vagyok.


Szerintetek milyen hidratálot vegyek?

Primer re szükségem van?

Csak egy alap sminket akarok a pattanásaim miatt.

Tényleg bármien tanács jól jön. Előre is köszi.



2019. nov. 2. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Inkább bőrápolásra fektess energiát és akkor nem kell sminkelni (vagy csak minimálisan)

Skinsmart.hu-n nézz körül.

2019. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen színes korrektorom, de én nemtudom használni, színes maradtam pedig próbáltam még rávinni barna korrektort, alapozót, de nem tetszett a végeredmény. Régen amikor elkezdett érdekelni a sminkelés akkor használtam BB krémet, de én nem szerettem, zsíros maradt a bőröm a púder pedig bele ragadt. Sminket én úgy szoktam lenosni, hogy van egy sminklemosóm amit nedves arcra kell felvinni, úgy mint egy tusfürdőt azzal átmosom, majd miccelás vízzel a szemeim illetve, a miccellás vizes vattakorongal meg át törlöm az arcom és lemosom antibakteriális szappannal, utána krémezek. Szerintem jók a catrice termékek
2019. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 3. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a catrice alapozóját használon (HD Liquid) nagyon szeretem. Viszonylag könnyed alapozó, es hogy ne fényesedjen át napvégéig, egy kis púdert rakok rá. Bár a hegeket kiemeli, szóval ha heges az arcod ezt nem javaslom.


Amit linkeltél tegelyes korrektort úgy tudom, szem alá nem túl ajanlott használni.


Javaslom a krémmánia nevű oldalt, ott tudsz véleményeket olvasni a termékekről.

2019. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!