Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminketek volt szallaga...

Milyen sminketek volt szallagavaton illetve ballagason?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Spirál+szemceruza
2019. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
72%
Szemceruza, spirál meg labello. Gimiben ez volt a mindennapi sminkem, nem tulajdonítottam jelentőséget ennek a két rongyrázásnak, szóval nem is jutott eszembe hogy bármi egyebet kezdjek a fejemmel.
2019. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Szemhéjpúder, tus, szemöldökceruza meg rúzs. Ha most ballagnék akkor tuti használnék alapozót, de visszanézve a képeket, nem bánom, hogy nem volt.

Voltak osztálytársak akiken full smink volt. Alapozó, korrektor, szemhéjpúder, tus, rúzs, bronzosító, műszempilla. Ők is szépek voltak.

Akik amúgy nem sminkeltek sűrűn, vagy soha azokon vagy nem volt semmi, vagy szempillaspirál vagy rúzs volt, ugye amit egyszerű felvinni.

Érdemes ballagás/szalagavató előtt kipróbálni azt a sminket amit szeretnél, hogy jól áll e.


De szerintem, ha amúgy utálsz sminkelni, de szépen megcsinálják a hajad és szép a ruhád, úgy is csini lehetsz, az a lényeg, hogy ne feszengj és jól érezd magad.

Ha meg szeretsz sminkelni, vagy szeretnél újítani akkor ez egy remek alkalom, mert nagyon sok szép smink van, legyen az szem hangsúlyos vagy száj hangsúlyos is. :)

2019. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Rendes sminkem nem volt. Csak szempillaspirál + rúzs.


(Bár mindkettőn úgy vettem részt, mint egy 11.-es szervező. De idén se tervezek ennél többet.)

2019. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A sminkesem csinálta mindkét alkalomra,illetve tablóra is.Szalagavatón a két nap alatt más-más sminkem volt.Az első nap egy kicsit visszafogottabb volt,picit nude-osabb vonal.A fő napon viszont extrább volt,füstösebb,gyönyörű highlighterrel.🥺Tablóra viszonylag erős sminkem volt,hogy a képen is jól látszódjon,és inkább a főnapos sminkhez hasonlított.Ballagásra pedig a tablós sminkem volt,csak kicsit enyhébben.
2019. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szalagavatóra lila füstös szem, ballagásra bevallom nem emlékszem, talán tus és piros rúzs.

Mindkettőt magamnak csináltam, akkor is szerettem sminkelni, azóta is szeretek, úgyhogy nem arról volt szó hogy először láttak sminkben az osztálytársaim.

2019. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőre magamnak csináltam. Szinte minden nap sminkelem magam (alapozó, púder, szempillaspirál, tus, rúzs/labello), de nem akartam úgy kinézni, mint egy átlagos napomon szóval tettem még fel pirosítót, szemhéjfestéket, szemöldökceruzát.

De az osztályom nagy részének sminkes csinálta a sminkjét. Mindenki nagyon szép volt, de azért jópár barátnőmet alig ismertem fel, annyira kikenték őket. Ezek emlékezetes napok, ezért szerintem fontos, hogy az ember egy csinos/nem megszokott változatát mutassa magából, de legalább annyira fontos az is, hogy te, te maradj. Szóval ha általában nem sminkeled magad, akkor inkább ne kísérletezz vörös rúzzsal, füstös szemekkel stb., inkább tegyél fel valami szolidabbat, hogy később a képeken ne egy idegen köszönjön majd vissza rád.

2019. okt. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szempillaspirál,szemhéjfesték,szemöldököm volt kifestve,meg szájfény. Ez a ballagási sminkem volt.
2019. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!