Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Mit tennétek, ha az...

Lányok! Mit tennétek, ha az iskolàtok egyik napról a másikra megtiltaná a smink használatàt?

Figyelt kérdés
Mit csinálnàtok, ha mondjuk ezt így holnap bejelentenék? Maradnàtok az iskolátokban vagy intézményt vàltanàtok?

2019. nov. 7. 15:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
szerintem egy általános iskolas vagy kozepiskolas lanynak semmi szüksége ra hogy sminkben jarjon iskolaba. nem is ertem a kerdest.
2019. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Semmit szükség arra, kislányok sminkeljék magukat. Miután leérettségiztél utána úgy vakolhatod magad, ahogy akarod.

A suli egyébként se divatbemutató.

2019. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Sminkbe mennék be, az önkifejezésem része
2019. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%
Általánosba ne sminkelje már magát egy lány...Én középsuliba kezdtem sminkelni. Középiskolában megengedik, hogy sminkeld magad.
2019. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Én kifejezetten szeretem, ha egy lány nem sminkel, de így is óriási butaságnak tartom.

Az iskola azzal legyen elfoglalva, hogy oktasson. és nem azzal, hogy megpróbáljanak beleturkálni az ember legszemélyesebb dolgaiba is.

2019. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem az 50-es evekben vagyunk, szval ha sminkelni akarja magat a kerdezo, akkor sminkeljen. Ennyi.


Nalunk a piercingek es a tetovalasok voltak betiltva, de az nem szamitott, hogy a tobbi lanynak kint volt mindene :D de az en piercingem nagyon lehuzta azt a hatalmas szinvonalat 🤣 akinek meg mar volt tetovalasa, attol nem egeszen ertem pontosan mit vart az igazgatoasszony. Nem is erdekel, mar utolerte a karma :) perelik sikkasztasert es eltakaritottak a sulibol. ❤️

2019. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Már nem járok iskolába. 😆 Ha az egyetem tiltaná meg, az elég nagy szívás lenne a nő nemű hallgatók többségének.

Szerintem felesleges ilyen külsőségeken lovagolni.

A pedagógusoknak pont, hogy nem azzal kéne foglalkozni, hogy “ki merészel szemhéjtust használni?!”, hanem azokkal a kis koslatós, “fölfelé nyalok, lefelé rúgok” mentalitású csajszkikákkal, akik a tanár szemében eljátsszák a kis tökéletes “no makeup” stréberkét, de amint eltűnik a szemük elől, más társaikat ok nélkül kigúnyolnak, verbálisan vagy fizikailag bántalmaznak.

Ha a pedagógusok nagy része nem ragadna le az ilyen külsőségeknél, hogy “Jesszus! Fekete a körmöd! Lila a hajad vége! Most azonnal mész az igazgatói irodába!” - akkor sokkal szebb és toleránsabb világot élnénk. Az extrémebb sminket viselők általában pont nem “azok” a ribis, pasifaló karakterű lányok szoktak lenni, hanem pont a kreatívabbak, “AZ alterosok”, akik szeretik a művészeteket, az elvont dolgokat, lehet velük komoly, mély témákról kommunikálni, nem csak felszínes bullshitekről.

2019. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

+ Szerintem a tanároknak több energiát kéne fektetni a diákjaik megismerésébe, mint abba, hogy néhány kiragadott ruhadarabjuk, külső tulajdonságuk, vagy pusztán a megjelenésük alapján azonnal leírják őket.

Ez elég sz*lsőjobbo$ vonás, már bocsánat.

2019. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%
Én amúgy sem nagyon sminkelek, szóval engem nem nagyon zavarna
2019. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Sose sminkelek suliba, uh lexarnám.
2019. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!