Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csinaljak ha nem bírom a...

Mit csinaljak ha nem bírom a porcelán liquid szagát?

Figyelt kérdés

Ma is csináltam porcelan kormot amit délután vállaltam de még most is erzem a szagát ahogy vissza gondolok. Annyira utálom. Nyilván nagyon budos és senki sem szereti a szagát de van olyan aki ennyire szarul van tőle már? Mit tehetnék ellene? Tudom hogy van olyan ami nem budos csak uv fenynel köt de olyat nem szeretnék

Talán vegyek fel valami száj maszkot? Már azon is gondolkoztam h valami csipesszel be fogom az orrom komolyan szörnyű



2019. nov. 8. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Ne dolgozz vele.

Olyan maszkot nem találsz, amivel nem érzed.


Használj zselét, poligelt.


Amúgy tipikusan az olcsóbb, gyengébb minőségű liqiudek nagyon büdösek. Én pl az ez Flow high definitiont használom, imádom az illatát. Úgyhogy ha azért kell, mert épp tanulod és vizsgázni fogsz, akkor ezt próbáld ki. Emellett nagyon jó minőségű is.

2019. nov. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

Most jut eszembe, hogy van olyan, hogy szagtalan liquid. (10+ éve tanultam és ezt a szegmenst nem követem nyomon)

A legtöbb cégnél az uv liquidet hívják így, de pl az OPI-nak van levegőre kötő szagtalan porcelán családja, annak utána nézhetsz. Én nem ismerem.

2019. nov. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem egészséges semmilyen oldószert napi több órán keresztül szagolni. A kellemes illat csak "átverés". Ugyan az történik, mint a wc illatosításnál: a kellemetlen összetevő szagát egy sokkal intenzívebb, de ember orra számára kellemesebb illattal elnyomják.



Ezek ellen így lehet védekezni:


- Szabadba kivezetett elszívással

[link]

és elszívó ernyő a munkaterületen


- egyéni légzésvédő

[link]

[link]


- belső keringetésű elszívás (legkevésbé hatékony, legdrágább)

[link]

2019. nov. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!