Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Porcelán köröm. Liquid és uv...

Porcelán köröm. Liquid és uv liguid - egyféle por. Tehát attól függ levegőre vagy uv-ra köt majd a porcelánunk, hogy milyen liguidünk van hozzá?

Figyelt kérdés

És ha a liquid nevében nincs benne az uv szócska akkor az tuti levegőre kötő és bármely porc.porhoz használható?


Én zselét használok,de már nagyon zavar hogy nem vagyok evvel tisztában... Van olyan liquid ami "odorless liquid", ami szagtalan, de hogy mire köt... Szóval remélem nem annyira zavaros a kérdésem mint amekkora zavar van a fejemben. Egyáltalán ki és miért használ uv-ra kötőt,ha egyszer van olyan is amit utánna nem kell lámpába dugdosni?


2010. jan. 24. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
sima liquid levegő, meg vna uv-s.. én simát használok, amikor 1őször vettem sokat seített a csja boltban:)
2010. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!

Van a liqvid, van az odorless liqvid, és van az uv liqvid.

a liqvid és a szagtalan liqvid levegőre köt. A szagtalan kicsit lassabban köt meg így több időd van formázni.

Az uv liqvid csak uv fényre köt és az azért jó mert addig formázhatod amíg be nem teszed uv fény alá. Ez azoknak jó akik még nem gyorsultak fel a levegőre kötő liqvidhez.

És mindegyik fajta liqvidhez bármilyen porc.por használható. Remélem tudtam segíteni.:)

2010. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudtál,köszönöm szépen!:)
2010. jan. 24. 19:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Vettem jó áron színes porcelán porokat,eddíg zselébe kevertem,azt színeztem velük aztán most gondolkodom azon,hogy inkább veszek hozzájuk egy liquidet és nem pazarlom a zselét a kotyvasztásra. Mert most is úgy jártam hogy bekötött szerintem a zselé kb 2hét alatt,mert vékony átlátszó tégelybe kevertem színesre. Szóval én mint porc-kezdő,végszínezésre,franciára milyen liquidet vegyek?
2010. jan. 24. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Van végzettséged vagy csak otthon csinálod magadnak?

Gondolod beszélhetünk msn en, mert még mindíg össze vagy zavarodva ez ügybe:) csak írj privit.

2010. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írtam:)
2010. jan. 25. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!