Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen ékszert vegyek a...

Akemi123 kérdése:

Milyen ékszert vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok kedves hölgyek!

A segítségetekre lenne szükségem.

Három éve vagyunk együtt a barátnőmmel,nem rég költöztünk össze.Megszeretném ajándékozni valamilyen nyaklánccal vagy karkötővel. Mivel én férfi fejjel nemtudom minek/milyennek örülne a legjobban szeretnélek titeket megkérni hogy segítsetek ki.

Ha megoldható egy linket küldjetek.

Max. 30.000Ft-ra gondoltam!


Köszönöm :)



2019. nov. 12. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ő jegygyűrűt vár!


Fülbevaló. Zsolnay kerámiából. NEM VICC!

2019. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg mit hord és az milyen stílusú, vastagságú.
2019. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon attól függ hogy milyen az ízlése. Én például csak ezüstnek örülnék, abból is a kevésbé csicsásnak. Én egy sima szív alakú medált kértem a páromtól egy egyszerű 2-3 ezer forintos ezüst lánccal. De van aki meg nem szereti az ezüst, csak az aranyat vagy arany színű ékszereket.
2019. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyesmim van. De biztos van akinek meg ez pont nem tetszene.

2019. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy férfi fejed van, a párja vagy. Jobban kell ismerned, mint random nőknek egy oldalon.
2019. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az ékszereinek a stílusát és az általa kedvelt fémeket. Anyum szereti a csicsásabb, feltűnőbb darabokat, szívesen hord nagy bizsukat is. Én a sima kis egyszerű, ezüstszínű ékszereket kedvelem. Barátnőm pedig csak aranyat hajlandó viselni.
2019. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne többet tudni a barátnődről.

Hogyan szokott öltözködni? Milyen stílust kedvel? Milyen szabású ruhákat visel? Milyen színű a haja és a szeme? Az arany vagy az ezüst áll neki jobban? Milyen az alkata? Kik, milyen stílusok, behatások (zene, ismert emberek, ruhamárkák) inspirálják a stílusát? Érez kötődést bármilyen kultúrához/szubkultúrához? Mennyi idős? A cukibb vagy a nőiesebb dolgokat szereti inkább? Általában milyen ékszereket szeret viselni (karkötő, lógós fülbevaló, nyaklánc)?


Ha ezekre tudsz válaszolni, az nagy előny.

2019. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy pandora karkötővel jól járnál. Amihez mindig vehetsz egy apró charmot egy-egy közös emlékként. Így mindig minden alkalomra meglenne az újabb ajándék és nem kéne gondolkodnod. :D

Én személy szerint örülnék neki.

Esetleg közös karkötőt, amit lehet kapni nőies és férfis változatban.

23/N

2019. nov. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!