Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szeretnék venni a barátnőmnek...

Szeretnék venni a barátnőmnek ajándékba valami ékszert kérdeztem hogy milyennek örülne vagy tetszik neki de azt mondta mindegy csak jó drága legyen?

Figyelt kérdés

most lesz a második hónapfordulónk gondoltam hogy meglepem valami gyémánt fülbevalóval meg valami szép gyémánt nyaklánccal (gyűrűt nem akarok mert az félreérthető)

na most nézegettem az árakat, amik tetszettek az kb kijönne 700-800 ezer ft-ból

a kérdésem főleg a nőkhöz szól hogy szerintetek ez már eléggé drága ahhoz? (és szép nagy gyémánt van mindkét fülbevalóban meg a nyaklánc közepén is, és egy 22 éves lányról lenne szó ha számít valamit)


24/F


2015. máj. 9. 14:51
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Kamu
2015. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Ha nekem ilyet mondana a barátnőm, akkor már nem lenne barátnőm (mondjuk alapból össze se jönnék vele, ha ilyen).


Nem gondolod, hogy csak kihasznál? Majd 1 millió forintot rákölteni egy 2 hónapos kapcsolatocskára? Mi lesz ha fogja magát és megpattan idővel, mert én nem tartom valószínűnek, hogy szeret.

2015. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Zsák a foltját! Bocsi, de szerintem egyikőtök se normális!


De ha ti a felső tízezer kategóriához tartoztok és megtehetitek, akkor felőlem vegyél 1-2 millió forint közötti ékszert, ha már drága, akkor nyúljál jó mélyen a zsebedbe! Biztosan visszafog jönni az ára szeretetben!


A szeretetet nem pénzben mérik, de ezek szerint ti ezt még nem tudjátok! Majd, ha felnőtök agyilag, majd rájöttök egy-két pofon után!

2015. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 B.G 88 válasza:
77%
te vagy az grofo?:D
2015. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

1-es ezt nem értem, mi a kamu?


2-es Nem gondolom hogy kihasználna (meg elég régóta ismerem is kb 14 éves korom óta a szüleink által és az ő anyagi helyzete is olyan hogy nincs arra szükség hogy khiasználjon bárkit is pláne engem)

2015. máj. 9. 14:59
 6/19 anonim válasza:
75%
Ha valós a kérdésed, akkor először szerintem gondolkodj el a kapcsolaton, hogy 2 hónapos együttjárás után ekkora összeget rászánsz-e? Mert szerintem örülne neki, nagyon is, és utána szépen lelép a lány, és persze ne lepődj meg, ha valamelyik üzletben újra meglátod a neki vett ékszert.
2015. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
46%
Ha ez igaz, akkor meg elég igénytelen lány, ha mindegy, csak a drága legyen..
2015. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

El is fenekelném a barátom, ha ennyit merészelne rám költeni, kedves kamus kérdezö :) Nálam a max a 2-3000, de egy kézzel készult ajándéknak örülök legjobban.

20/L

2015. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de nem akar kihasználni ebben biztos vagyok nem szorul rá. Több mint 2 hónapja ismerem, csak 2 hónapja vagyunk együtt (egyébként meg nem is járnék olyan lánnyal aki szegényebb vagy túlságosan középosztálybeli..nem azért mert nagyképű vagyok hanem pont azért hogy ki ne használjanak mert már egyszer volt rá példa)
2015. máj. 9. 15:05
 10/19 anonim válasza:
100%

Feltétlen vedd meg és egy karkötőt is hozzá:D

Remélhetőleg nem húzza majd a száját.Még egy tipp:

Egy évesre majd autót vegyél neki és egy lakást.

2015. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!