Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mélyen ülő, rejtett szemhéjű...

Mélyen ülő, rejtett szemhéjű szemet, hogyan kell sminkelni, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Nyilván ez a legrosszabb, legcsúnyább, tudom... Szerintem egyébként ettől függ leginkább, hogy egy arc szép-e. De komolyan.


Mondjuk, hogy mélyen ül, még nem olyan vészes, vannak sokkal rosszabbak.


De a rejtett szemhéj... Ilyen szemhéjfestés, meg minden hiába, nem is látszik.... Meg kicsi is a hely... Sosem csinálok... Mondjuk szerintem csillámos, világos szemhéjpúderrel lehet csalni... Bár úgyis elkenődik, szóval ezeket nem nekem találták ki...


Meg nem is sminkelek annyira, falun nem is "érdemes".


Milyen ötletek vannak, amik nektek beválltak.


2019. nov. 22. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Rakj ki képet.
2019. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. nov. 22. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég a szemedről..
2019. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elkenődés ellen egy jó primer és fixáló spray csodákat művel. Így helyén marad a smink.


Vannak különböző sminkes videók (pl. tusvonal [link] amikben lépésről lépésre bemutatják, hogyan érdemes az ilyen típusú szemet előnyösen sminkelni. Szerintem ha van egy kis időd less meg néhányat. :D


Egyébként...


Szerintem minden smink alapja egy szépen (és az adott archoz passzoló) jól formázott szemöldök. Egyszerűen kereted az arcnak.


Egy kicsit feltűnőbb színű rúzs is nagyon jól ellensúlyozhatja azt, hogy esetleg a szem smink nem olyan erőteljes.


Egy jó szempilla spirál / műszempilla épp úgy kiemelheti a szemeket.


Szóval ha esetleg neked a szem festés nem is ér célt, akkor is rengeteg más lehetőség van :)

2019. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól írta az előző, egy szemhéjalap csodákra képes!

Youtubeon rengeteg tutotial van, de az is fontos, hogy mennyire ülnek közel/távol a szemeid, és egyébként milyen formájúak.

Amúgy jól sejted, neked érdemes világos és fényes színeket használni, nagyon szépen ki lehet velük emelni a kisebb szemeket.

2019. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem ülnek, sem közel sme távol, meg nagyok a szemeim, meg hosszúpilláim vannak.


De teljesen rejtett a szemhéjam és mélyen ülnek... Ezért (is) nem szép az arcom...

A szemhéjfestésnek esetemben sok értelme nincs, nem látszik...


Meg kisgyerekként még szép az arcod, aztán később nagyon markáns lett, mint egy férfinak... Az utolsó két évben meg teljesen szemmel láthatóan elférfiasodtak a vonásaim... Teljesen átalakult az arcom, fogalamam sincs, mitől 20 éves koromban vettem ezt észre és utána fokozatosan, mintha nem is ugyanaz az arc lenne...

2019. nov. 23. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:
YouTube...ott van sok.
2019. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szemhéjtapasz + mélyítővonal, így lesz szép nagy szemhéjad, nekem ezek nagyon beváltak. Nekem is ilyen a szemem :(
2020. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!