Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sehogy nem tudom kifesteni a...

Sehogy nem tudom kifesteni a szemem? (kép)

Figyelt kérdés

Semmi nem áll jól, sok videót néztem, hogy kell a rejtett szemhéjat kifesteni, de semmi nem látszik ki a szemhéjamból. Lehetetlennek érzem :(

[link]



2018. febr. 15. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rejtett szemhéjam van. Fel kell festened a szemöldökcsontra, nincs más. Én füstös szemet csinálok minden nap, nappalra barnával, alkalomra feketével. A sötét oldalt és felül kikerül a szemöldökcsontra, a világos a szemzugba. Látszik annyi, hogy szép legyen. Ha tartós szemfestéket akarsz, ami fontos felcsukódó szemhéjra, akkor az Essence Must haves-tégelyeket ajánlom.
2018. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, az essences szemhéjfestéknek utána nézek. Tusvonalra esélyem sincs?
2018. febr. 15. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De, de én azt tapasztaltam, hogy a szempillasor közepétől a szemzug felé nincs értelme, mert optikailag összehúzza a szemem, plusz mivel felzáródik, elkenődik. Így én csak a szemem sarkát húzom ki, próbáld meg te is! A szemed alkalmasnak tűnik rá!

Egyébként smink nélkül is szép vagy! :)

2018. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) az a baj hogy nem is egyformák a szemeim. Az egyik szemhéjam lejjebb van ereszkedve. Emiatt nagyon nehéz bármit is kezdeni
2018. febr. 15. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs vele, nekem se egyformák a szemöldökeim. Sokan mondták, hogy szedessem ki és rajzoltassam vagy tetováltassam... de nem.

Próbáld meg a szemöldökcsontra való festést. Először az ember meghökken, mert erős, de nem az, csak nem szoktad meg. Nem látszik belőle sok a szemhéj miatt, így az összehatás sose túl durva.

[link]


Kb így, felül és oldalt lógjon ki a szín. Alkalomra meg lehet merészebben, színesebbet.

2018. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A szemkihúzást így gondoltam: ceruzával vagy szemfestékporral is kivitelezhető, csak vékony ecset kell hozzá.

[link]

2018. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel a módszerrel festek minden nap, persze nem ennyire erősen, de ugyanígy néz ki, középen találkozik a sötét és a világos. A nőci ha kinyitja a szemét, az ő szemhéja is rejtett :)


[link]

2018. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hooded eyes angolul, sok kép van lépésről lépésre illetve videók is
2018. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Angolul is néztem videókat. De a saját szememre nem tudom alkalmazni. Minden borzalmasan áll :( és nem is marad fent egy óránál tovább.
2018. febr. 15. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Használsz primert? Vagy korrektor a szemhéjpúder alá, ha nincs. Esetleg sminkfixáló.
2018. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!