Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, milyen parfümöt...

Lányok, milyen parfümöt szerettek egy férfin? Számít ez egyáltalán valamit nektek?

Figyelt kérdés
Márkát és illatot írjatok ha tudtok légyszi.
2010. júl. 19. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Tom Tailor Tom Tailor

Fuu én valamelyktők nagyon beindulok:$

2010. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
l*
2010. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

BVLGARI Black-et használok, nem volt még rá panasz, bár elsősorban magam miatt fújom ezt.


20f

2010. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Eddig mexx blacket használtam, de kutya sem vette észre:D

Most akarok venni valami újat mert kifogyott.Olyan kéne amitől sok nő beindul:)

2010. júl. 19. 07:57
 5/10 anonim ***** válasza:
a bvlgari black elég semleges illat, nem feltűnő, de aki észreveszi, az imádja
2010. júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amúgy meg egy parfűm soha ne legyen tolakodó
2010. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nem értek ennyire az illatokhoz hogy felismerjem mi a tolakodó és melyik lágyabb:D A szaglás nem az erősségem.
2010. júl. 19. 08:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Armani: Auqa di Gio, ez a nagy kedvencem. sajnos sok férfi fújja magára, akinek semmi köze az illathoz, úgy értem abszolút nem illik hozzá. sokszor érzem bénán felöltözött, rajos tini fiúkákon, na azt utálom. de akihez passzol, azon isteni ez az illat.
2010. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem tudom, ki hogyan van vele, de nekem nagyon számít az illat... teljesen felvillanyozhat egy jó parfüm. Van egy egyszerűbb parfüm a Malizia Umo (Vetyver)...nálam ez teljesen nyerő...és az ára sem drasztikus
2010. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádom, ha egy pasinak jó az illata. Múltkor buliban ottvolt a kiszemeltem, odajött, és tánc közben éreztem az illatát, valami isteni parfüm. :P Azt hittem ott helyben ledöntöm. :D Nekem sokat számít, ha egy fiúnak jó illata van, imádom. :)
2010. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!