Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szúrtál már magadnak otthol...

Szúrtál már magadnak otthol orrpiercinget? Hogyan csináltad? Volt vele gond?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
nem szúrtam, de szólok: az orrod egy porc, nem tudod magadnak rendesen és fájdalommentesen átszúrni+ha nem elég higiénikusak az eszközök el is fertőződhet és az nem jó dolog. én a fülcimpámba szúrtam és az is begyulladt :D de meghagytam.
2010. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel

és én is fület szúrtam magamnak xd de vhogy ferde lett v nem tudom,tehát szar lett a lyuk és nem ment bele fülbevaló

2010. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szúrtam de normálisan nem ilyen akármilyen varrótűvel meg egyebek...semmi bajom nem lett tőle fertőtlenítettem akkor is amikor szúrtam, steril volt a tű, piercing is le volt fertőtlenítve, meg utána is kenegettem pár hétig, egyszer se gyulladt be
2010. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát leírom az én nagy ostobaságomat.

Unokatesóm szúrta át nekem itthon egy fülbevalóval minden érzéstelenés nélkül,roppant egyet az orrom ezután felálltam az ágyból és szószerint elfehéredtem és össze estem a pc-t gyorsan kivettem aztán annyiban maradt a dolog durván 25 perc múlva már jól voltam. Ugyan azóta sincs ott piercingem,de többet nem is kell:D Ha kellene akkor pedig nem otthon csináltatnám,hanem irány a tetkó szalon:)

2010. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Team China! válasza:
Szerintem ne csináld otthon. Jobb ha olyan csinálja, aki ért hozzá, mert ha elrontod, akkor komolyabb bajod is lehet akár, és meg is fogod bánni.
2010. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keresztanyám és unokatestvére nagy gyakorlattal rendelkeznek, a barátoknak régen ők szúrtak fület, orrot. Mikor maguknak csinálták, lefertőtlenítették a nagyon hegyes de nem túl vékony tűt, meg az orrukat. Aztán lidokainozták, lejegelték. Átszúrták a tűvel simán - kicsit lassan ment, de túlélték, ha fájt is. Aztán mikor bent volt a tű, fertőtlenítették a PC-t, és kicserélték. Fontos, hogy az orrodba dugj valamit, akkor nem szalad túl a tű. Csak tudd is kiszedni aztán :)
2010. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ÉN ki akartam szúrni magamnak, de annyira fájt, hogy komolyan sírtam közben. Ráadásul amikor már nagyon vékony rész volt már csak, akkor feladtam, és hagytam az egészet a fenébe... Azóta sincs orrpcm:)
2010. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem a barátom tesója a köldökömet szúrta ki otthon!Vettem egy steril pc tűt ami direkt erre van lefeküdtem és minden érzéstelenítő és jegelés nélkül átszurta a hasam...hát mit ne mondjak nem volt kellemes érzés de azért nem si volt annyira rosz...nem lett semmi bajom,nem gyulladt be és a mai nap is megvagyok!!
2010. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de az orr pcnél azt is kell nézni,hha a könnycsatornádat eltalálod akk b_sztad
2010. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
septumot szúrtam otthon magamnak. nemvolt steril semmi. csakúgy hirtelen jött az ihlet és még mindigmegvan. semmi baj nem volt vele. :D
2010. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!