Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egyik barátnőmnek van olyan...

Egyik barátnőmnek van olyan nyaklánca, amin a medál két egymásba zárt bilincs. A gond az, hogy nem mondja meg melyik boltban vette. :/ Hol lehet ilyet kapni, lehetőleg Budapesten? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
(Légyszi olyanokat ne írjatok hogy sexshopban, meg ilyenek, mert Ő sem ott vette.
2011. szept. 27. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Takko, de nem értem miért akarod mindenképp ugyanazt megvenni, szerintem nem véletlen nem mondja meg,...azt akarja, hogy ne kopizd. -.-
2011. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ez milyen színű arany vagy ezüst? Mert neten találtam ezüstöt, az jobban tetszik , csak drága. Ez mennibe kerül ? Amúgy ritkán találkozom, ezzel a barinőmmmel , és olyankor nem venném fel.
2011. szept. 27. 18:00
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Szánalmas.
2011. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy ,ha annyira ütközik az elveiddel, hogy két embernek egyforma cucca legyen , akkor minek írd le ? Normális választ meg inkább nem adsz . Előbb magadban kéne a gerendát kiszúrni és csak azután keresni másban a szálkát. -.-
2011. szept. 27. 18:06
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Drága szivem. Most írtam le, hogy takko. Bemész a két nem tudom milyen lábadon és megnézed a színét és az árát. Nem azért, csak én tudom milyen érzés, ha konkrétan egyedi vagyok és akkor másnap már látom a cuccaimat egy másik csajon. Szóval szerintem gondolj bele, hogy neki milyen érzés te...nagy barátnő.
2011. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
képzelem milyen "egyedi" lehet a stílusod... :"D
2011. szept. 27. 18:18
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
ez mondjuk tényleg igaz. Szerintem ez nem koppintás. Pláne ha pl. takkoban lehet kapni, akkor valószínűleg nem csak egy embernek van ilyenje. De ez igaz bármi másra is, mert kb. semmiből nem gyártanak csak egyet. Max ha sajátkészítésű.
2011. szept. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Igazad van drágám, amióta lemásolta egy nagyon nem egyedi senki, azóta tényleg nem nevezhető egyedinek. Teljesen igazad van.;)

Igen, amúgy valóban azt mondanám, hogy sokan veszik pont azt onnan a takkoból, de amióta ott láttam...Hát az utcán senki se viselte.:D

2011. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lovi15-öt én sem értem, senki nem egyedi, legfeljebb az aki magának csinálja minden ruháját meg kiegészítőit. De az igencsak ritka.

Az hogy a kérdezőnek megtetszett valami amit máson látott mindennapos dolog. Szerintem veled és mindenki mással előfordult már ilyen és akkor meg miért ne vehetne olyat ő is? Nehogy már egy ember kisajátítsa azt a nyakláncot. Gondolom amúgy sem azt hordják minden nap minden ruhához.


Amúgy én azt mondanám vegyél két kicsi lakatot meg egy láncot, egyedibb lesz mint a boltiak, esetleg be is festheted a lakatokat különböző színűre, jól nézne ki.

2011. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, és a normális hozzászólást. :))
2011. szept. 29. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!