Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 16 éves lány vagyok. Eddig...

16 éves lány vagyok. Eddig még nem sminkeltem magam, de kezdenek ezek érdekelni. Valaki leírná, hogy kezdetnek mit vegyek, és hogy mi-mire való? Köszönöm

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még egyáltalán nem sminkelted magad,kezdetnek egy szájfény és szempillaspirál,de gondolom tudod mire való:D
2010. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pattanásos a bőröd vegyél alapozót, és korrektort, ezek kijavitják a bőrhibákat. Szerintem egy szájfény, és szempillaspirál alapdarab. Nézz a youtube-on sminkes videókat, többféle sminket próbálj ki hogy tudd mi való neked. Nekem többszínü szemhéjpúderem van, szemceruza, szemtus, szájfény, szempillaspirál és alapozó. Ha ezeket egszerre szerzed be akkor jó drágán jössz ki, ezért én szülinapomra meg ilyenekre szoktam sminket kérni.
2010. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem szempillaspilár,szemceruza(ha jól áll:) és egy kis szájfény elég lesz.csak ne ess túlzásba,és ne kezd el magad agyonsminkelni(2kg alapozó,púder..)mert egy idő után elcsúfítja az arcod.persze mértékkel azt is lehet,csak ne ess túlzásba :) én sajnos átestem a ló másik oldalára,és elkezdtem 2kilót kenni magamra..szerencsére nemrég észbe kaptam és mostmár tartom magam a szempillaspirálhoz és a szemceruzához:) a lényeg..olyan szineket használj ami passzol az egyéniségedhez,és persze a ruháidhoz.jó sminkelést!
2010. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem szempilla spirál,szemceruza,egy natúr szemhéjpúder és ha vannak bőrhibáid akkor egy alapozó és egy púder de ha nem szeretnél mindent a fejedre kenni elég egy púder.

Sztem nézegesd az ő videóit,sokat lehet belőle tanulni.

2010. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat 4
2010. júl. 20. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!