Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy 13 éves lány...

Szerintetek egy 13 éves lány használhat szempillaspirált?

Figyelt kérdés

Szerintetek való egy 13 éves lánynak szempillaspirál? Mert a korombeli lányok közül szinte mindenki használ már. Sőt valaki a szemét is kihúzza feketével. De nekem anyukám azt mondja, hogy ez még nem nekem való, de én szeretnék már használni.


13/L


2011. szept. 2. 13:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%
ne használd te még kicsi vagy azért 13évesen festeni magad...hát én sem engedném meg a gyerekemnek.sztem várd meg a 16-17 éves leszel!! 21L
2011. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
ha annyira szeretnél használni,használj átlátszót,észrevétlen még is sokat dob
2011. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Jubilee ***** válasza:
66%
Keressetek valami szolid, nem túl sötét szempillaspirált édesanyáddal, ha ennyire szeretnéd már festeni magad. Szerintem is ráérsz még vele egyébként, nem feltétlenül kell a sok festék ahhoz, hogy dekoratív legyen egy lány, nő! 31/N
2011. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%

ha lányom lenne,nem engedném.tudom divat meg minden,de elmondanám neki h aki már ilyenkor keni magát,az hamarosan vakolni fogja magát...és attol pedig a pórusok eldugulnak,csunya lesz a bőre...aztán nem is fog tudni smink nélkül utcára menni mert annyira gáz lesz ahogy kinéz az arca.

Üdv:egy 29 éves,aki még most se szereti kifesteni magát

2011. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

igen, de iskolába nem biztos.

azért a szempillaspirál önmagában nem durva, ha nem húzod ki mellé a szemedet.

20/L

2011. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%

Használhatsz, de nem létfontosságú, úgyhogy anyukádnak igaza van. A többi lánynak engedékenyebbek a szülei, amiről ne hidd azt, hogy az egyből jó dolog...megvan annak is a hátránya.

Beszélj anyukáddal, és mondd el neki, hogy számodra kellemetlen, hogy másoknak lehet és neked nem. Biztos ő is elmondja majd az érveit, amit fogadj meg.

2011. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
szempillaspirálról van szó, attól mégis hogy tömődnek el a pórusai?
2011. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

Úgy bírom mikor, mindenki így ellenzi a sminket, emg ennyi idősen nem való, blablabla...

Használok pigment tartalmú hidratálót, korrektort, púdert, a felső szempilláim tövébe húzok egy csíkot szemceruzával és szempillaspirált is használok. És nem állok az utcasarkon, jól tanulok, tagja vagyok négy iskolai klubnak és zenélek. A smink lehet természetesen szép, koravén hatás nélkül.

13/L

2011. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
51%
én is 13 vagyok és pár hónapja megkértem anyukáma,hogy vegyen nekem majd egy spirált,és akkor elment a bolta venni,de max.3-4szer használtam.minden lányt akit ismerek használ,de ettől még én nem akarok.oda is adtam az enyémet a tesómnak,nem értem mire jó az.
2011. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%

13.57es!

használsz hidratálót,de az is tele van vegyszerekkel.nem mondtuk h emiatt "züllött" lennél,de lassan az 5 éveseket is sminkelik: [link]


ezt a műsort amiről szó van,érdemes egyszer megnézni h elborzadjatok,hová tart a világ.

2011. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!