Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szalonban csináltatott műszemp...

Szalonban csináltatott műszempilla, vagy boltban vett, otthon felrakós? Melyik jobb és melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 16. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a szalonban

Kivéve ha értesz hozza

2019. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Szalon. Tartósabb, szebb, igényesebb.


Pont olyan gagyi a bolti műszempilla, mint a bolti ragasztható műköröm.

2019. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogx pl mennyire szoktál sminkelni. Ha nem ilyen "húszdés" szőrmét rakatsz fel, természetesen néz ki, és nem fested ki úgymindennap a szemedet, hogy úgy kell lerobbantani, akkor mindenképp az épített, az nagyon szép tud lenni.

Ha viszont minden nap minimum egy vízálló tusvonalat kell lemosnod, akkor az épített se lesz tartós. Hétköznapra a felragasztós szerintem túl sok, meg meg is kell tanulni jól feltenni, hogy ne legyen csúnya.

2019. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp az épített, sokkal kellemesebb látvány. Boltban vettel én csak olyanokat látok, hogy a csajszi mindenhol összeragasztózza, nem tudja szépen felrakni.
2019. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen műszempillára gondolsz? Olyanra amit csak fel kell ragasztani egyben vagy olyanra, amit szálanként kell feltenni?

A jó minőségű szálanként felrakható (épített) műszempilla nagyon szép és igényes tud lenni, de nagy türelmet és odafigyelést igényel a felrakása (időigényes is), nem könnyű felrakni főleg nem saját pillákra, így szalonban érdemes szerintem csináltatni. A minőséget nyilván meg kell fizetni, de később az utánpótlás jóval olcsóbb.

Az egyben felragasztható szempillát szerintem felejtsd el. Sokkal olcsóbb, de úgy is néz ki... nem tartós, bármikor leeshet és műanyag hatása van. Szalonban talán jobb minőségben, tartósabb ragasztóval tudják felrakni, de nyilván néhány nap múlva azért le fog esni, sosem lesz olyan szép hatású, mint az épített szempilla.


Olyan helyről nehogy vegyél ragasztót-pillát, ahol az összetevőket nem lehet lekövetni, nem megbízható a termék, mert allergizálhat, meg kitépheti az eredeti pilláidat is.

2019. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!