Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence the gel lakk nem...

Essence the gel lakk nem mosható le?

Figyelt kérdés

Most vettem először ilyen lakkot és a lemosásnál az acetonmentes körömlakk lemosó egyáltalán nem csinált vele semmit.

Ez normális?

Azt hittem ez sima gél hatású lakk, de ezekszerint ugyanúgy kell leszedni/használni, mint a rendes gél lakkot?



2019. dec. 26. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

De, lemoshato. Drogériákban nem kapható géllak. Sőt meg se kötött volna lámpa nélkül, ha az lenne.

Biztosan csak kicsit makacsabb. Vattakorongra önts a lemosóból, rakd a körmödres és ezt így bugyoláld be alufóliával. Hagyd állni 10-15 percig. Utána már könnyen le fog jonni.

2019. dec. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

de lejön, nekem is van olyanom és ez csak egy sima körömlakk

egy olcsó, isanás acetonmentes lemosót szoktam használni és leszedi (esetleg próbálj meg több folyadékot önteni a vattakorongra, hátha csak az volt a baj)

2019. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!