Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon valóban jobban megéri...

Otthon valóban jobban megéri porcelán körmöt építeni, mint zselét?

Figyelt kérdés
Számolgattam CN árakkal és ha használtan veszek 4000 forintért UV lámpát, akkor az épített zselés köröm alapkészlete (1üveg zselével csak) 17000, tip-es építéssel 18000 forintra jön ki. A porcelán ezzel szemben (amihez lámpa se kell) 9500. Elrontottam valamit, vagy valóban ilyen markáns a különbség?
2019. dec. 27. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

50 ezret koltottem el a mukormos cuccokra: az ujgeneracios zselevel epitem.

A zselevel konnyebb dolgozni. A porcelanmal dolgoztam regen. Ott gyorsnak kell lenned es nagyon budos a likvid hozza.

2019. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Hogy jöttek ki a számok?


Ha csak a zselét és a porcelán anyagot nézzük, akkor az építő zselé 5 ml 2000, 15 ml 4000 Ft.

Ha a porcelánt, akkor 17g/25 ml 2000 Ft liquid hozzá 40 ml 2000 Ft.

Emellett minden más ugyanúgy kell mindkettőhöz.


A porcelánt egyébként nehezebb kezelni, nehezebb formázni. Drágább a jó minőségű ecset hozzá. Semmi tapasztalattal a zselével könnyebb.

2019. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) a számok úgy jöttek ki, hogy crystal nails szettet vettem ahol 5000forintért benne van a top shine, cleanser és 3 zselé.
2019. dec. 28. 21:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, most néztem, hogy akkor még egy zselér számoltam csak. Úgy jöttek ki, hogy a crystal nails alapismeretek videójában használt dolgokat vettem meg.
2019. dec. 29. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!