Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dm-be visszaveszik a ma...

Dm-be visszaveszik a ma vásárolt parfümöt?

Figyelt kérdés

Ajándékba vettem de allergiás az illető valamire, így inkább senki nem is használná. Vissza adják a pénzt ha egy fújásnyi hiányzik belőle, vagy fölösleges lenne bemenni?

Köszönöm a válaszokat.



2019. dec. 28. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem kizárt.

Még akkor is necces lenne, ha bontatlan állapotban vinnéd vissza. De így, hogy már felbontottad, tuti nem veszik vissza. Már csak higiéniai okok miatt sem.

Te megvennél egy ilyet parfümöt, amit már használtak előtte?

2019. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Úgy tudom, hogy a saját márkás termékeket veszik csak vissza.
2019. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Kizárt. Nem is értem, hogy hogy gondoltad.
2019. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Add el krémmanian.
2019. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer előfordult, hogy véletlen egy BB krémnek a rossz árnyalatát kaptam le a polcról és csak otthon vettem észre. Még aznap visszavittem, elmondtam a kínom és kicserélték. Annyi volt otthon amúgy, hogy a dobozából kivettem, egy cseppnyi hiányzott, amiből észre is vettem a tévedést. Egyébként az ott dolgozó nem is nézte meg.
2019. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy visszaveszik.

Bontott a termék ez egy ok.

A másik, hogy simán megágyaznának annak, hogy veszel ott egy eredetit, majd visszaadsz egy piaci hamisítványt.

2019. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is volt olyan, hogy kicserélték a rossz színű korrektort (szintén kb egy csepp hiányzott belőle). Szerintem megpróbálkozhatsz, hátha beveszik testernek. Mondjuk az árát inkább levásároltatni szokták, visszaadni kevésbé.

Ha nem megy, add el interneten, egy fújásnyi hiánnyal simán megveszik a bolti ár feléért-háromnegyedéért is.

2020. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!