Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mac alapozorol milyen velemenn...

Mac alapozorol milyen velemennyel vagytok?

Figyelt kérdés

Mar regota szemezgetek a mac alapozokkal, nagyon sok embertol hallottam hogy dicserik. Az egyetlen amde nyomos ok amiert eddig nem vettem hogy szamomra nagyon-nagyon budosek. Kicsit erzekeny is vagyok a szagokra, amikor egyszer felkentek a boltban az arcomra orakig ereztem a szagat, aztan le kellett mosnom.

Akinek van tapasztalata megosztana velem kerlek, hogy ez a szag elszall egy ido utan, vagy vegig budos marad az alapozo?


2019. dec. 29. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
en a studio fix fluidot hasznalom. elso ket alkalommal ereztem az illatat, fura is volt nagyon, de azota meg semmi, majus ota hasznalom es nagyon szeretem, ez az eddigi kedvencem. mielott megvettem kaptam egy kis tegelyben mintat, kerj te is, 2-3 hasznalatra nekem eleg volt es annyi ido alatt meg is szoktam, lattam hogy bevalik, szoval igy mar nem sajnaltam ra a penzt. probalkozz meg ezzel, de egyebkent tenyleg csak ajanlani tudom.
2019. dec. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szarit. Nagyon oregit. Lemar egy reteget az arcodrol
2019. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Most vettem meg az estee lauder double wear alapozot, meglatjuk hogy ez hogy valik be

2019. dec. 30. 14:06
 4/4 anonim válasza:
Ha nagyon bizonytalan vagy menjbe az üzletbe szolj egy eladónak és ingyensen probáld ki utána dönts.
2020. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!