Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért kezd el fél óra után az...

Miért kezd el fél óra után az alapozó lehámlani az arcomról, és eltűnni teljesen pár óra elteltével?

Figyelt kérdés

Catrice all matt plus alapozót használok, nincs külön primerem, de szoktam alá kenni, Solanies hidratáló krémet, és catrice matt púderrel fixálom. Száraz bőröm van egyébként.

Lehet rosszul csinálom,vagy alapozót kellene váltanom, nem tudom. Kezdő vagyok még a sminkelésben. 17/L


2020. jan. 3. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a krém olaj alapú, az alapozó pedig vízalapú vagy fordítva?
2020. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szaraz börre nem kenünk mattito alapozot, mert meg jobban kiszaritja, hiszen ez a dolga. Kezdetnek megfelelo alapozot kell valasztanod. Aztan egy hidratalo primert (az elohidratalas alapveto, az arcapolasi rutin resze, nem a sminkelese), es esetleg valami hidratalo 'utosprayt' is, hogy tudd fixalni az eredmenyt.
2020. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Maybellines alapozón gondolkozom, primerből még nem tudom milyet vegyek.
2020. jan. 4. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha száraz vörös van, akkor inkább valami hidratáló hatásút vegyél.
2020. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!