Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak szerintem gagyi a pink...

Csak szerintem gagyi a pink pandanak a revolution palettája?

Figyelt kérdés
Rendeltem, és olyan olcsó hatása van szerintem.. A szemhejamon alig fog szinre, pereg le az ecsetrol és a szemem alatt meg osszefog, alig jön le:D nagy csalódás számomra, ugy fog, mint amikor gyerekként bementem a százasba és vettem ottani ratyi sminkeket:D más is így van vele? Ti mit használtok csajok, ami tényleg jó?

2020. jan. 10. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem pinkpandáról, de van revolution palettám. ( [link] Én elégedett vagyok vele, elég tartós és a színek is pigmentáltak. Használsz előtte primert?
2020. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen
2020. jan. 10. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen palettát rendeltél?

Mert a régebbi, pl. az Iconic szériák valóban gyengébbek.

Rendelés előtt érdemes megnézni különféle swatchokat, - nem csak a márkáét, - nyilvánvaló, hogy ők a legjobb színben akarják feltüntetni a portékáikat, és alá kennek valami hiper-szuper hatásfokozót, NETÁN egy másik terméket mutatnak be helyette felvitelkor, hogy elkendőzzék a hiányosságaikat.

Én személy szerint meg vagyok elégedve a Revolution palettáimmal. Természetesen mindegyikben vannak gyengébben teljesítő színek, de megfelelő krémes alappal vagy vizesen használva azokból is ki lehet hozni sokkal többet.


Ajánlom egyébként a Sleek és a TheBalm palettáit. Az árkategória hasonló, de jóval professzionálisabb minőség, tényleg tartós.

2020. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Milyet rendeltél pontosan?


Nekem elég sok Revolution palettám van. Tény, hogy van köztük csapnivaló, főleg a régebbi fajták, de vannak olyanok is amik szerintem szuperül teljesítenek, és maximálisan meg vagyok velük elégedve. Mondom ezt úgy, hogy vannak high end palettáim is (pl: Urban Decay, Too Faced, Huda..)

Vásárlás előtt utána kell nézni a neten alaposan, képek, videók minden, én is így szoktam tenni, és ebben az esetben 10ből 9szer elkerül a csalódás.😊

2020. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van pár Revolution palettám és teljesen meg vagyok velük elégedve, szóval szerintem azon is múlik, hogy pontosan milyet veszel. (Nekem egy Re-Loaded van, amit még nem próbáltam olyan sokszor, arról nem tudok sokat mondani; meg van egy Flawless 3 palettám, azt nagyon szeretem.)

Más márkák közül pedig a Sleeket tudom ajánlani, hasonló árkategória, de talán minőségre jobb egy kicsit.

2020. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan színek amik kevésbé pigmentáltak.Több Revolution terméket is használok de a paletták közt tényleg van olyan ami kissé gagyi hatású lepereg az ecsetről.
2020. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!