Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb drogerias alapozo, szempillaspiral es nude paletta?

Figyelt kérdés

Eddig egy bb kremeg probaltam ki,a garnier olajmentes bb kremjet,de az nekem tul sotet volt meg a legvilagosabb szin is,igy inkabb alapozot hasznanlek mivel sok pattim van.

Szerintetek melyik a legjobb drogerias alapozo,szempillaspiral es nude paletta?(inkabb olyan rozsaszines nude szinekre gondolok,lehetoleg ne legyen hatalmas a paletta es ne legyen nagyon draga!)



2020. jan. 16. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Rimmel Match Perfection alapozó

Maybelline the Colossal Volume spirál

Max Factor Masterpiece Nude paletta

2020. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Alapozónál a Catrice HD Liquid a legjobb szerintem ár-érték arányban. Szempillaspirálnak a Maybelline Lash Sensational, palettának pedig a Max Factor Masterpiece Nude paletta.
2020. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Drogériás alapozóknál sajnos ne vagyok képben.

Az Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place-t használom, aminek bár borsos az ára, ÉVENTE egyszer veszem újra, így elég gazdaságos. Nagyon kevés kell belőle, mert hihetetlen jó a fedése, és egyáltalán nem szárít, rendkívül tartós.


Szempillaspirál: Maybelline Lash Sensational


Nude paletta: Sleek iDivine Oh So Special (Müllerben van)

2020. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Alapozó: catrice (bár ha szárazabb a bőröd akkor nem ajánlom)

Spirál: Cien, szerintem nagyon jó, és nem mellesleg elég olcsó 700ft (lild)

Nude paletta: nem használok nude palettát, a csillogósabb sminkeket kedvelem

2020. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Alapozó: NYX Total Control Drop Foundation

Szempillaspirál: Essence Lash Princess (zöld tubusos)

A drogériás palettákat nem szeretem, így azt nem tudok mondani. De ha csak az ára a fontos, nem baj, ha külföldről kell rendelni (bár így vámot kell fizetni, ami drága), akkor a Colourpop-ot ajánlom, nagyon jó minőségű, és nagyon jó sminkjeik vannak megfizethető áron. Csak ugye a vám...

2020. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szempilla spirál, ha termeszetes pillakat akarsz essence spiraljai,nude rozsaszines paletta,Lovely nude classic paletta,természetes alapozó pedig maybeline fit me alapozoja.
2020. jún. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!