Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik ecset a legjobb alapozó...

Melyik ecset a legjobb alapozóhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig évekig kézzel vittem fel az alapozót.Egyszer-kétszer próbáltam szivaccsal,de az nekem nem jött be..

Szeretnék egy ecsetet venni hozzá?

Milyet ajánlanátok?

Olvastam ,hogy ez a Kabuki ecset is jó,ma néztem a Müllerben ,de ott csak ilyen picike alapozó ecset volt (nem tudom egyébként,hogy mekkorának kéne lennie,de nekem olyan kicsinek tűnt a feje) meg volt ilyen Kabuki is csak arra azt írták hogy pirosítónak ajánlják..

Na akkor most mi az igazság?

Ti mivel szeretitek felvinni az alapozót?(Ecset, szivacs?)

Esetleg van valami kedvenc, bevált márkájú "eszközötök"?

Esetleg belinkelnétek?

Ja és nem tudom hogy ez számít-,e,de pattanásos arcbőröm van

Nagyon szépen köszönöm előre is 18/L



2018. szept. 1. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
én a szivacs mellett tettem le a voksom de ha már ecsettel dolgozok akkor én is kabuki ecsetet szeretek használni , ajánlom hogy nézz körül pink pandán ott szuper akciók szoktak lenni és jó árba be tudsz szerezni egy jó méretű kabuki ecsetet , én a jessup kabuki ecsetét használom és az is a pink pandáról van :)
2018. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] személyes kedvenc :)
2018. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. szept. 2. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Real techniques expert face brush. Müllerben is szokott lenni.
2018. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is làttam, köszönöm a tippet! :)
2018. szept. 3. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!