Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Septum piercing cserélése 0.2...

Septum piercing cserélése 0.2 mm-vel vastagabbra fájdalmas/lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy hete lett septum piercingem. Egy egész pici patkót tett bele, igazából az a baj, hogy a méreteket nem kérdeztem meg tőle, mert akkor nem is tudtam, hogy van különböző vastagságú stb. Most viszont utánajártam kicsit, ami az én orromban van az (az én béna méréseim szerint😅) 8mm átmérőjű és a vastagsága 1 mm. Neten szinte csak 1.2 vagy annál vastagabbakat láttam. Miután begyógyul, nem fog már fájni, lejár az egy hónap, akkor szeretném majd kicserélni egy 10 mm átmérőjűre, viszont az a baj, hogy csak 1.2mm-seket találok. Szerintetek, ha most 1 mm van benne, fájni fog az 1.2 mm, vagy nem fog belemenni, vagy ilyesmi problémába ütközhetek?😅

Gondolom mindenkinek ugyanakkora tűvel szúrnak septumot, ezért gondolom ha valaki nagyobbat akar később bele az majd tágítja, vagy nem tudom😅 Csak megszeretnék róla győzödni.



2020. jan. 17. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdő ékszert 2 hónapig érdemes benne hagyni.

Utána a 16G-t berakni a 18G-s helyére nem lesz vészes, kicsit szoríthat. Viszont 8 mm? Biztos vagy benne? Az nagyon apró.

Addig is ápold rendesen és várj a cserével. Cserekor a csereékszert fertőtlenítsd le és használj valami síkosítót (vazelin, testápoló stb.), hogy könnyebben belemenjen. Utána fertőtlenítsd le a lyukat és környékét.

2020. jan. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönömm
2020. jan. 18. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!