Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a L'Oreal Micro Tatto szemöldök formázóról?

Figyelt kérdés
Ilyet szeretnék venni, de előtte kíváncsi vagyok a véleményetekre. Természetes szemöldököt lehet vele rajzolni? Sok "folyadék" van egy ilyen kis formázóban? ( tehát hogy nem fogy - e ki hamar)
2020. jan. 30. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én használtam, nagyon drága, hamar elfogyott, szerintem nem érte meg. Természetes hatású volt és tartós, de inkább púderes jellegű, nem húzott szálakat. Vékonyra hegyezett szemöldök ceruzával szerintem természetesebb hatást lehet elérni és ugyanolyan tartós, csak épp jóval olcsóbb. Ugyanilyen hatást pedig porral lehet elérni, ami szintén jóval olcsóbb.
2020. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Krémmánián is lepontozták (13 ember írt róla véleményt), alulra tekerve elolvashatod a kommenteket, hogy kinek mi a véleménye, tapasztalata róla:

[link]

2020. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ohh hát nem is tudtam hogy ez ennyire rossz:( És ehelyett milyen szemöldök terméket tudtok ajánlani nekem? Halvány barna hajam van
2020. jan. 30. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a szemöldökceruzák a legtartósabbak:


Én a catrice szemöldökceruzát szeretem, bár ez parabénes:

[link]


Ezt is szeretem, sokkal jobbak az összetevői és nagyon olcsó, de nem találtam belőle megfelelő színárnyalatot magamnak (hamvas sötétbarna a hajam):

[link]


Ez elvileg elég jó, dm-ben lehet kapni, én még nem próbáltam de tervezem :)

[link]


Porok közül nekem ez a kedvencem:


[link]


Illetve a színezett szemöldökfésű is szuper, ha csak gyorsan szeretnéd egy kicsit megigazítani a szemöldöködet, szépen beformázni, kitölteni és nem pedig hozzárajzolni. A vélemények között elég nagy a szórás van aki imádja, van aki utálja. Bár a legutolsó komment fura, én már többször újravettem és SOHA nem volt csomós.


[link]

2020. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Uhh köszönöm szépen a segítséget! :) Majd akkor ezeket fogom tesztelgetni, és meg látom hogy melyik válik be a legjobban és egész jó áron is vannak:)
2020. jan. 30. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!