Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma megyek tetováltatni,...

Ma megyek tetováltatni, segítenél pár dologban?

Figyelt kérdés

Szóval csak az általános tudnivalókat szeretném én is tudni. Kb. mennyire fáj,meddig piros,mivel kell kenni,kell-e kötözni?


Nem tudom összefügg-e a kettő,de nekem volt piercingem,de nem igazán bírta a testem,ki kellett szedni. Meg volt egyszer a porcba lőve fülbevaló,annak se lett jó vége.

Most újra van lőve,de 3hét elteltével még mindig érzékeny a bőröm ott.


A tetkónál is ilyen szerencsétlen leszek majd? Van benne összefüggés?


2010. júl. 23. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt a tetoválótól kérdezd meg,ő sokkal jobban tudja mint bárki más:)
2010. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
de am szerintem nincs összefüggés a tetko és a pc között
2010. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Meg fogom tőle is kérdezni,ez csak természetes.

De kíváncsi vagyok,hogy ezek a piercinges ügyek összefüggésben lehetnek-e a tetkóval majd. Mármint,hogy az sem fog gyógyulni,vagy valami baj lesz.


A tetoválás nem lehet halálos,ugye?:D

2010. júl. 23. 10:35
 4/12 anonim ***** válasza:

a fájdalom tűrhető

nekem azt mondták, hogy 3 óráig maradjon a fólis, utána nedves ronggyal töröljem át, kenjem bepanthen plus krémmel és ne érje víz 4-5 napig. a törlést-kenést 3 óránként ismételni kell. kb 1 hét alatt heg lett rajta ami egyik reggel egyben lejött(végigihúzod rajta a kezed és ilyen finom rétegben lepereg). utána minden kibír, báz áztatni(tehát strandolni) 1 hónapig nem szabad vele és napoztatni sem igen.

van, ahol azt mondják 3 napig fóliázd, de sztem hülyeség, mert ki kell száradnia és ha a törlést.kenést rendesen cisnálod felesleges fóliával dunsztolni.

én totál fémallergiás vagyok, a tetkónál semmi bajom sem volt, más több, mint egy éves

2010. júl. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nyugi, ha nagyon nem bírja a bőröd kidobja a festéket. eléggé viszket és gyulladt olyankor a bőr, de meggyógyul. nekem a tetováló mesélte, hogy a régi fehér allergizált sokakat és neki is kidobta abőre, de a mai festékekkel nincs ilyen gond.
2010. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,kicsit sikerült megnyugtatnotok.


Az a helyzet,hogy eddig nem féltem,demár csak órák kérdése. Pontosabban 4órán múlva,már ott fogok a székben csücsülni. Kicsit beparáztam,hogy mennyire fog fájni,vagy valami komoly problémám adódik utána belőle.

2010. júl. 23. 10:42
 7/12 A kérdező kommentje:

Amúgy ha nincs most bepanthen,akkor jó a tetran vagy a körömvirág is?

Egyik bnőm sikosítóval kente,azt is javasolták...

2010. júl. 23. 10:44
 8/12 anonim ***** válasza:

én a csuklómra csináltattam, kibírható, de rohadtul fájt, főleg amikor éreztem, hogy az inakat üti a tű:D mikor kész lett nem fájt, pár óra múlva elkezdett, 2 napig nagyon rossz volt, ha mozgattam a csuklóm. nagyon hamar behegesedett, 1 hét alatt lejött a var, szóval tulképp. 2 hét múlva már tökéletes volt.

hova szeretnél és mit?

2010. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nemtom így elmagyarázni,hogy konkrétan mi lesz,de amúgy a bal csípőcsontom fölé,tehát a hasamra.


Szóval nagyon fog fájni?

2010. júl. 23. 11:21
 10/12 A kérdező kommentje:

Na indulok!:)

Majd írom,hogy mi lett. csak este fél11-re érek haza.

2010. júl. 23. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!