Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem nőtt vissza a szemöldököm,...

Nem nőtt vissza a szemöldököm, mindennap ceruzával rajzolgatom. Kozmetikus meg tudja szépen csinálni? Nem tetováltatni szeretném, de nem is befestetni, mivel hiányos. Az ívét szeretném megrajzoltatni, tartósan. Lehetséges ez? 16/L

Figyelt kérdés

A hajam festetett rézvörös, a szemöldökömet világosbarna szemöldökceruzával rajzolom meg minden nap!

Ha a kozmetikus meg tudja csinálni, mégis hogyan?

És mennyiért?


2011. szept. 29. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha tartósan akarod,az csak a tetoválás.
2011. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én olyan erős, sötét tetovált szemöldököket láttam.. hát nem tudom!

Ahhoz, hogy kitetoválják, le kell gyantáztatni az egész szemöldököm? Vagy erre rá is lehet halványan?

2011. szept. 29. 09:04
 3/13 anonim ***** válasza:

Rá is lehet tetoválni.

Azért láthatsz annyi rondát,mert boldog,boldogtalan tetovál. Neked (vörös hajhoz) biztos nem feketét használnának,hanem olyan szint ami passzol a hajadhoz,a szemedhez,a bőröd szinéhez

2011. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
esetleg henna
2011. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igazad lehet! :D

A henna gondolom sokkal drágább, nem?

A tetoválás idővel kikopik?

2011. szept. 29. 09:33
 6/13 anonim ***** válasza:
A henna az, ami kikopik, a tetova nem. Én is a hennát javaslom, mert ha bármi gond van vele, van esélyed korrigálni később.
2011. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már létezik ilyen szálas tetoválás, amivel végül is csak megdúsítják a szemöldököt, nem lesz mű hatása. Azt is lehet hennával. Igazi tetoválást ne csináltass.
2011. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg rajzolgasd, sok elrontott tetoválást láttam már, amikor úgy kezdődött, hogy "persze, nem lesz sötét" és úgy végződött, hogy "bocsi". XD

Ha nem több éve hiányos a szemöldököd, akkor ne csináld. Valószínűleg visszanő. Egyszer nekem is kissé rosszul lett szedve, és kellett neki 1,5-2 év, de utána visszanőtt. Azért a természetes csak jobb, akármilyen szálas és egyéb tetoválás, látszik rajta, nem az igazi. A pasik meg egyenesen viszolyognak tűle. :S

Na meg mi van, ha átfesteted a hajad, mert megunod?

2011. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok! :D

Már vagy 3 éve ilyen a szemöldököm, ez már nem fog visszanőni, mivel fentről csipkedtem ki belőle (ne kérdezd, hogy miért :S :D) szörnyen néz ki, ha nem rajzolgatom..

2011. szept. 29. 11:22
 10/13 Joy Turner ***** válasza:
71%
A kozmetikai tetoválás 2-3 év alatt kikopik! Miért válaszol olyan ember, aki nincs otthon a témában??? Nagyon szépen megtudják csinálni. Nekem speciel világosbarna, természetes vastagságú szemöldöktetkóm van. A szőke hajamhoz igen hülyén nézne ki egy fekete tetkó. Nyugodtan megcsináltathatod, bár elég fájdalmas. A lényeg, hogy előtte nézd meg a kozmetikus munkáiról készült képeket, és csak akkor vágj bele, ha tetszenek is azok. Ennyi.
2011. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!