Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jean Paul Gaultier la belle...

Jean Paul Gaultier la belle nyári vagy téli illat inkább?

Figyelt kérdés

Én nyárra terveztem, mert picit mentolos-füstös illata van, mások szerint meg "jaj ez nagyon télies"' Ki mikor tudná elképzelni inkább?

Légyszi csak normális válaszokat írjatok!



2020. febr. 13. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Csak buzas illatok vannak ebbol a markabol.
2020. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Búzás akkor őszi? :D amúgy írtam, csak normális választ légyszi!
2020. febr. 15. 18:15
 3/3 Xi Huan válasza:
Pont ma volt szerencsém próbálni :) nekem abszolút nyárias, édes és különleges illat, de minden bőrön máshogy hat, krémmánián szinte csak egy csillagos vagy öt csillagos értékelések vannak, nagyon megosztó parfüm. Rajtam kellemesen füstös és nem tolakodóan édes, másokon állítólag visszataszítóan tucat-cukros. Örök szabály a bőrpróba. Fújd fel és figyeld meg, hogy hogy érzed marad vele egy egész napon át.
2020. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!