Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányként mennyi parfümöt/kölni...

Lányként mennyi parfümöt/kölnit fujjak magamra, hogy legyen is illatom, de ne is legyen parfümfelhő körülöttem?

Figyelt kérdés

Milyen testrészekre kell fujni?


Illetve ezen a témán belül érdekelne, hogy ti milyen alkalmakra használtok parfümöt vagy kölnit? Esetleg buli, vendégségbe ha mentek valakihez, esetleg iskola/munka?



2020. febr. 12. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyakra, fül mögé, hajra vagy csuklóra. Tartósabb, ha megveszed a testápoló párját, és előtte azt is felkened. Munkában is szoktam használni, de ha találkozom valakivel akkor is.
2020. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:

Parfümtől függ, érdemes otthon kipróbálni hogy épp mekkora a szilázsa az adott darabnak mielőtt emberek közé mész vele. Nekem van olyan, amiből 1-2 fújás a max és nagy szilázsban, egész nap érzik, de van olyan is amit csak közelről érezni. Szóval parfümfüggő, meg bőrfüggő, ugynaza az illat lehet tartós egy bizonyos bőrön, és elillanhat hamar egy másikról.

Fújni általában nyakra, ruhára, csuklóra, fül mögé szokták.

Én mindennap használok parfümöt, van több és mindig a hőmérséklethez és a napi hangulatomhoz váltogatom őket. Nagyon meg tudja határozni a kedvemet egy illat, ezért csinálom így. Van amelyik megnyugtat, van amelyik felvidít, amelyiktől biztonságban érzem magam stb.

2020. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Hajra eszedbe se jusson fújni mert a parfüm szárítja a hajat.

Parfümöt az úgynevezett pulzáló pontokra kell fújni ezek a Nyak, és csuklók. Valamit ruhára is fújhatsz 1-2 mert ruhán általában tartósabb.

Az, hogy mennyit használj nagyban függ a parfüm minőségétőlde szerintem elég egy-egy fújás a nyak bal és jobb oldalára valamint a bal és jobb csuklóra. Ami hiba és sokan elkövetik az-az, hogy sosem szabad a beparfümözött területeket összedörzsölni ugyanis ezzel összetörnek az illatmolekulák és kevesbé lesz tartós.

2020. febr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt még kihagytam, hogy én akárhová megyek mindig van rajtam parfüm. Ha csak boltba megyek akkor általában egy olcsóbbat használok ha ismerőssel találkozom vagy olyan helyre megyek akkor meg egy drágábbat.
2020. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2020. febr. 23. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!