Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 éves vok fiú és fültágítot...

12 éves vok fiú és fültágítot akarok de nem merem mert félek hogy fáj?!

Figyelt kérdés
Segítségett kérek ide: manoz@freemail.hu
2010. júl. 23. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

12 évesen nagy szükséged lehet fültágítóra. És igen, ha belegondolsz akkor tuti fáj. Mégis milyen segítséget vársz?

15/l

2010. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

12 évesen ne akarjál..

Az egyik ismerősöm 18 éves korában csináltatott,mert neki nagyon tetszett..

Amikor kész lett,akkor nagyon megbánta..

hidd el,h nem érdemes csináltatni.

17L

2010. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekemis van, 17 éves vagyok és 16-os..hagyd, ha már ide teszel fel kérdést és rinyálsz tuti nemfogod kibírni..am télleg eléggé fáj, legszebb h nemtudsz ráfeküdni este amikor tágitod(mer vagy kiáll valami a füledből, vagy fáj) de ha belegondolsz, egy fél mm-es lyukból csinánli pár centiset nemfáj?:O
2010. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se csináltass, pláne, hogy pár év múlva már nem menő, hanem egyenesen ciki lesz, akinek van fültágítója...
2010. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Anyukáddal beszéld meg előbb, nehogy felpofozzon...12 évesen fültágító..omg...egyébként fájni fog - ha már ettől félsz, vesd el az ötletet.


Egyébként meg nem fogsz nagyfiúnak kinézni attól az ocsmányságtól, max egy elfuserált kölyöknek fogsz kinézni.


Normális csajszik meg ki nem állhatják az ilyesmit.

24N

2010. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Bírom,amikor mondják,hogy nem lesz menő stb.. nem azért csinálják egyes emeberek,mert menő és másnak akarnak tetszeni. Nekem van egy 16os tágítóm,lány vagyok és nem érdekelki mit mond.

Amúgy kérdező: igen fáj.. mekkorát akarsz ?

Amúgy nemtudom,szerintem 12évesen nem kéne.

2010. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évet várjál még vele szerintem... egy az hogy 12 évesen kizárt hogy jól álljon, másrészt meg a suliban tuti hogy kivetetik. Ja meg anyud sem biztos hogy értékelné az ötletet. Még annyit, hogy ha egyáltalán megfordul a fejedben az hogy fáj-e, akkor szerintem nem is akarod igazán, csak azért mert menő...
2010. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon menő akarsz lenni vele, igaz? -.-

Nekem is van, igaz hogy 3éve, de egyáltalán nem divatból. Várj vele addig, amig lesz egy adott egyéniséged, és akkor dönts.

Egyébként igen, szokott fájni.

2010. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nyuszipo.Ok ***** válasza:
én semmi pénzért nem csináltatnék.Tutad hogy az sok embernek el is tud szakadni? :S
2010. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Manoz, végül megcsináltatod? Hogy döntöttél?:)
2010. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!