Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 éves vok fiú és fültágítot...

12 éves vok fiú és fültágítot akarok de nem merem mert félek hogy fáj?!

Figyelt kérdés
Segítségett kérek ide: manoz@freemail.hu
2010. júl. 23. 21:57
1 2
 11/12 Mercer válasza:
Most meg ne haragudj,de kicsit dúrva leszek.Szerinted te normális vagy?!Mert aki ennyi idősen ilyesmikre gondol annak feltétlen fel kell tennem ezt a kérdést.A tetkóval nem lenne semmi baj,nekem is lesz pár!De a legtöbben elítélik az ilyen fültágítósokat kivéve talán a saját fajtája.Szerinted a szüleid mit gondolnak?!És nem látszanál tőle nagyobbnak hanem csak egy elcseszett baromnak!Gondold meg!
2012. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

előszöris leszügezném hogy ne csináld! (tudom h régi a kédés de ha valaki ide téved.) 12 évesen nemlehet ilyet csinálni még. várjál még vele hogy tetszeni fog e. tudom hogy baromságnak tűnik de hiddel hogy lehet hogy 2 év múlva eszméletlen baromságnak tartod majd.

viszont azt kell mondjam még ez a jobb lehetőség. ez ha jól csinálod 1,5 cm alatt összehúzódik idővel szóval nem mindenképp marad meg örökre.

az előző válaszolók. nemtudom hogycsinálták de nemnagyon kéne fájnia ha jól csináljátok!

1. ha valaki nem akarja lassan csiálni hanem elmegy egy profihoz felvágatva a fülét és akkoraára tággíttatja rögtön amekkorára akarja az valószínűleg fájdalmas. de ezt nem próbáltam és nemis ajánlom mivel az viszont nem fog összemenni az csak plasztikai sebész rakja majd rendbe neked.

2. ha tágítod. hogy rendesen egyre nagyobb dolgokat/tüskéket/csigákat/tágítókat raksz bele akkor sem kéne fájnia. ahoz hogy a füled ne repedjen hanem táguljon hetente max 1 mm-t kéne tágítani inkább 2hetente. ez nem fog fájni! kellemetlen lesz. de én fájdalmat nem mondanék. persze ha alkalmanként 2 vagy több mm el tágítod na az terheli a bőrt rendesen ergo fájdalmas lesz. kinek mi a lényeg. gyorsan elérni a kívánt eredményt eséllyel rá hogy kárttesz a fülében vagy lassan és biztonságosan.

ahogy számolom 16 vagy mostmár. ha még mostis tetszik vágj bele! :)

2015. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!