Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb MOUSSE alapozó?

Melyik a legjobb MOUSSE alapozó?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon kevés MOUSSE alapozó létezik, azokból is inkább a gyengébb kategóriájú márkáknál.. eddig az ALVERDE mousse alapozóját használtam, de megszüntették a gyártását, azóta semmivel sem tudom pótólni. Színben egyedül az ESSENCE mutatott olyat ami passzol, tartós, szép, semmi gondom nincs azzal ahogy mutat rajtam, viszont több olyan alapanyaga is van ami egyáltalán nem tesz jót a bőrömnek, így csak kényszerhelyzetekben tudom használni, tekintve, hogy eleve rettentően érzékeny a bőröm. Ezért is vált be az ALVERDE, mert az kinézetre , tartósságra, és összetevőkből is öt csillagot ért el nálam. Van valami amivel lehet pótolni?

Az R&L mousse alapozója viszonylag normális összetevőket tartalmaz, viszont a legvilágosabb árnyalat is nagyon nagyon sötét ....



2020. márc. 19. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Maxfaktort próbáltad? CATRICEnek is volt, nem tudom van e még..


Volt régen egy nagyon jó, imádtam az állaga tökéletes mousse volt, színe is pont az arcboromnek való, az azt hiszem Maxfaktoros volt. Befejeztek a gyártast, elohoztak egy új szériát belőle és az a szin eltűnt :( azóta én se találok jó alapozot.


Most bb krémet használok, Lorealos, ezt szeretem

2020. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Max factornak nem találom neten a mousse alapozóját, viszont a catrice-nak megtaláltam, DE már azt sem gyártják :'(

a folyékony alapozóktól meg herótot kapok...

2020. márc. 19. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!