Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan rakjam be a fülembe a...

Hogyan rakjam be a fülembe a patkó piercinget?

Figyelt kérdés

Nem megy bele, bekentem a fülemet hogy jobban csússzon,de úgy sem ment bele. 3× próbálkoztam már vele. Az eleje belemegy, de nem tudom teljesen belenyomni

Mit nem csinálok jól?

A fülcimpámba szeretném.

[link]



2020. márc. 25. 23:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a sima fülbevalót simán bele tudom rakni, szóval szerintem nem azzal van a baj hogy kicsi a lyuk vagy nem tudom:(
2020. márc. 25. 23:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a végét lecsavartad.

Ha a közepénél nem megy bele, akkor meg kicsi a lyuk. Szerezz be valami nehezebb lógós fülbevalót ami legyen a füledbe egész nap. Nap végén még próbáld meg megint a piercinggel. Ezek általában picit vastagabbak mint a sima fülbevaló.

2020. márc. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, lecsavartam a veget:)

Azóta raktam bele, aztán várok 1-2 napot és újra megpróbálom:)

2020. márc. 26. 02:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Különböző vastagságúak vannak kb 0,4 amivel ki van szúr a az ember füle ahogy elnezem ez meg van 1 cm ha neked is ilyen vastag. Szerintem nézz szét hátha találsz egy vékonyabbat
2020. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!