Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltassak műszempillát? Mi...

Csináltassak műszempillát? Mi a tapasztalatotok vele?

Figyelt kérdés
18 vagyok, még sosem volt műszempillám. Nagyon sok barátnőmnek van/volt. Alapból nekem nagyon hosszú szempilláim vannak és ezt mindenkitől megkapom. Nagyon szeretem őket, de szívesen kipróbálnám a műszempillát. Hány D-set ajánlanátok? Nem tenné tönkre a sajátomat ami amúgy nagyon hosszú? Köszi a válaszokat,puszi

2020. ápr. 2. 14:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozom rajta egy ideje, de eddig még nem csináltattam. Tetszik, praktikus, szerintem nagyon szép tud lenni, ha igényesen van megcsinálva és jól is áll a viselőjének. Nekem is van műszempillás barátnőm, akin látom élőben is (és ez szerintem amúgy sokat számít, mert teljesen más, mint képeken/videóban) és elmondása szerint nincsen vele semmi problémája, nem szabad bántani, tépkedni stb., de amúgy nem jelent gondot a szempillákra nézve sem. Viszont én végül nem csináltattam még (aztán lehet, hogy egyszer kipróbálom, nem tudom), mert ez is idő, pénz, külön odafigyelés és ez nem feltétlenül hiányzik még az életemből.
2020. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
67%

Szia!


Nekem is van, 2D (1 természetes szempillán 2 műszempilla)

Teljesen természetes. 72 órát nem érheti víz, gőz, hogy rendesen megkössön a ragasztó. Utána kb bármit lehet vele csinálni, én ugyanúgy sminkelek is vele, csak megfelelően kell tisztitani, fésülni.

Jövőhónapban fogom elvégezni a tanfolyamot is, annyira megszerettem! :)

2020. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%

"Ja es igen mukormom is van, legalabb noies vagyok:)"


Szánalmas. Ez inkább csak azt jelenti, hogy az eredeti körmeid csúnyák...legalábbis nekem mindig ez jut eszembe. Dehogy vagy te nőies.

2020. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12%

Igen, én is pont erre gondoltam amit az utolsó írt. A műkörömmel eltakarják az igazi körmöket, mert annyira csúnya 😀

Ráadásul jól berohad alatta.

2020. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
83%

"Szóval, ha a barátnőid pl. lilára befestik a hajukat, akkor te is befogod?"


Nekem lila a hajam. Sőt műkörmöm is van. Sőt műszempillám is. Nem értem ezzel mi a probléma. Szép a saját körmöm is, de vitaminhiányok miatt gyakran letörik 1-1, sokkal praktikusabb a műköröm.

Ne hallgass az ilyen válaszolókra mint az eddigiek...

19/L

2020. jún. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Utolso... 😀

Ezt most jól megmondtad, büszke lehetsz magadra. Ja nem 😃

2020. jún. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ezen én is felröhögtem.

Ha szép a saját körme valakinek, akkor nem kell rá műköröm, ha szép a saját szempillája valakinek, akkor nem kell rá műszempilla.

Hajfestéssel nincs semmi gond, de ezek a mű dolgok, fú számomra nagyon visszataszítóak.

F28

2020. jún. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%

Én meg az ilyen férfiakon nevetek jót.

Alapból szép hosszú körmöm lenne, de nőként igényesebbnek tartom, ha szépre meg van csinálva, nyilván normális hosszúságban. Ja, és nekem van műszempillám is. Sokkal jobban érzem magam ezektől. Az ilyen maradi férfiaktól meg távol tartom magam. Úgy csinaltok, mintha nem minden második nőnek lenne műkörme.

2020. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát én is távol tartom magam az ilyen buta nőktől, akik ennyire felszínesek és ostobák, azt hiszik a műanyag körmöktől többek lesznek. 😃

F26

2020. okt. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Becsatlakozom kicsit megkésve :D

Mert ezeket rossz volt olvasni

24 éves vagyok

Gél lakkos körmöm van méghozzá nem is rövid és gyönyörű a sajátom amit nem takargatni akarok hiszen csak egy szín van rá kenve

Pillám van nem is olcsó

Ha elmondanám mennyiért csinálták a múltkor lehet sírva fakadnál , de tudod mit megdolgozok érte b.zdmeg

Na és akkor lássuk

Haj

Természetes a hajszínem soha nem festettem és nem is fogom

Mert nem szeretném elveszíteni az eredeti színét

Azt nem értem ez egyes embereknek miért fáj

Nem ők fizetik

Ha meg nem tetszik keress olyat aki full természetes !!

Nem másokat kell alázni névtelenül

2021. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!