Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek csúnya, ha nem...

Szerintetek csúnya, ha nem teszek alapozót (enyhén bőrhibás az arcom, az orrom nagyon miteszeres és van egy látható hegem) csak a szemem festem ki (szemhéjfesték, szemhéjtus, szempilla spirál)?

Figyelt kérdés
Nagyon fénylik az alapozótól az arcom és úgy érzem, hogy nem elrejti, hanem mégjobban felerősíti a hibáimat...Főleg a miteszereket, meg a heget. Csúnya lenne ha csak a szemem festeném?
2020. ápr. 11. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha enyhén bőrhibás csak a bőröd, akkor okés, ha nem használsz alapozót.
2020. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

És ha esetleg matt alapozót használnál, vagy mattító púdert?

Egyébként ha csak nude szemhéjfestéket használsz akkor jó lehet, de egy erősebb szemsmink nem néz ki jól alapozó nélkül.

De ha csak a hegre raksz korrektort, az is jó. Az miteszerekkel meg el kell menni kozmetikushoz, vagy egy csomó házi praktika is van rá, pl arcmaszkok.

2020. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
A bőrödnek mindenképp jót tesz hogy nem használsz rá alapozót. Viszont ha ilyen problelémaid vannak az alapozóval akkor biztos hogy nem a bőrödnek megfelelőt használsz. Azon kívül a tág porusokra a helyedben tuti használnék alapozás elött porus minimalizáló primert aminek mattító hatása is van. A végén pedig elengedhetetlen zsíros problémás börre a fixálás egy kis púderrel.
2020. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az bénán néz ki... el kell dönteni, hogy sminkelsz-e vagy sem. Viszont van egy olyan érzésem, hogy itt valami nem jó. Vagy az alapozód vagy a púdered vagy a technikád.
2020. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a bőröm, bár már pár éve nem pattanásos, de van egy jól látható bárányhimlős hegem. Én bb krémet használok, az alapozó csak jobban kiemelte a hegem, a púder meg szárítja tovább az alapból száraz bőröm.
2020. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem tudok drága alapozót venni, avonos van. Nagyon kiemeli a hegem, egyszer talán beruházok egy jobb alapozóra, vagy túl lépek ezen a mi ciki és mi nem dolgon:(
2020. ápr. 12. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a drágábbal is így jártam, Kérdező. Egyik se tud kitölteni hegeket, úgyhogy ne bánd, hogy nem dobtál ki rá pénzt. Engem annyira zavart anno, hogy elmentem dermarolleres kezelésre, de az sem ért semmit, még csak nem is halványította őket. Úgyhogy próbálom elfogadni, de mivel régebben gúnyoltak miatta, így elég nehéz. Van valami dermacol nevű alapozó, nagyon vastag fedésű, elvileg totál lefedi az aknes pattanásokat, viszont a hegeket nem hinném.
2020. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm utolsó. Mindig amikor mondom, hogy az alapozó sokkal jobban kiemeli a hegem, akkor nem hisznek nekem, sajnos a miteszerek is a heg miatt vannak. Sajnálom, hogy veled is ilyesmi van, de mindenki úgy gyönyörű, ahogy van❤
2020. ápr. 13. 10:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Elötte át kéne törölni micellás vízzel az arcod, majd primer, majd egy erősen fedő alapozó beuty blenderel vagy alapozó ecsetel eldolgozva, és úgy szép lesz, amugy meg heti 1×bőr radir és kozmetikus ha magadnak nem tudod ki nyomkodni a mitesszereket pattanásod meg ha van kenj rá gyulladás gátló krémet.
2020. szept. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!