Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz ha nem festem magam 15...

Gáz ha nem festem magam 15 évesen de szeretném? Anyukám nem engedi, hogyan fűzhetném meg?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem lassacskán kezdj neki a sminkelésnek.Pl először csak egy kis szempillaspirált és szájfényt használj aztán egyre többet.Persze kérdezd meg előtte h nem bánja-e...Ha látja hogy csinján bánsz vele ÉS LEFEKVÉS ELŐTT MINDIG LEMOSOD!!!akkor megenyhül.
2008. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
sosem fogom megérteni... Miért lenne gáz? Minél később kezded magad festeni, annál szebb lesz öregebb korodra a bőröd, szerintem egyáltalán nem gáz, de ha nagyon szeretnéd akkor szájfény, vagy szempillaspirállal próbálkozhatsz
2008. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ülj le anyukáddal beszélgetni és kérdezd meg hogy miért nem engedi?és hogy mit szólna hozzá hogyha néha egy kis szájfényt vagy szempillaspirált használnál?

én 14éves vok és megbeszéltem anyummal,suliba nem festem magam.Ritkán inkább alkalmakkor festem magam de csak szolidan.

2008. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 15 éves vagyok de nekem a smink egy szájfényből áll, és kész. Nem gáz, egyáltalán nem, sőt ha msot nem fested magad, mire nagy leszel meg fogod köszönni anyudnak hogy tiltotta, nekem is tiltotta, és én már beletörödtem, ez van :D Amugy a korrektort engedi még meg aztán ennyi. Szerintem ez is elég, ha szép a börőd azt mutogatni kell, nem festeni, esetleg szempilla spirál de mást szerintem ne használj.
2008. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valakinek nem engedik, annál jobban érdekelni fogja a dolog, a tiltás rossz taktika a szülő és az iskola részéről is.

Anyukám nem festi magát, én már 14 évesen elkezdtem, volt olyan tanárnőm, aki még meg is dícsért, milyen szép így a szemem! :)

Szerintem mutasd meg neki azokat az eszközöket, amiket használni szeretnél, és ne készíts magadnak túl erős sminket. Akkor hátha megenyhül. Az én Anyukám si beletörődött, nem foglalkozott vele, csak azzal, hogy rendesen tanuljak, és ne csináljak hülyeségeket. Igaz is van, hogy ezek fontosabb dolgok, mint egy szerencsétlen smink.

2008. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld anyukádat ésszerű dolgokkal meggyőzni, hogy kevés sminket akarsz használni és minőségit. A smink nagyon jó dolog, dekoratív, széppé varázsol. De az alapozóval vigyázz! A fiatal bőrödet nagyon tönkre tudod vele tenni. Használj pattanástalanító korrektort inkább, és mindig adj a minőségre! Lehet hogy drágább, de megéri. Ha javasolhatom szempllaspirálból ne használj vízállót, és olyat sem aminek túl erős az illata/szaga. Én Rimmel Glam Eyes-t használok. Egyes ajakápolók (pl.Bebe)jobbak mint a szájfény, mert ugyanúgy szépen csillognak de jobban ápolnak. Remélem segítettem.
2008. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

amit az előbb írtak nagyon is igaz.végülis ha később kezdet el festeni magad,akkor csak szebbb lesz a bőröd később...én pl. 14éves vagyok és most kezdtem el igazán festeni magam 1-2hónapja...apuék eleinte nem örültek neki,sőt 1x le is mosatták,de én csak azért is tettem másnap egy kis szemcerkát és szempillaspirált magamra,és nem szólt már...mostanában egy smink akárhova megyek egy kis barnás vagy ezüstös cemzerkából és szempillaspirálból áll,max ha csúny a bőröm néhol a pattik miatt,akkor oda egy kis korrektor de ennyi...így néztem ki tesóm szalagavatóján,suliban,karácsonykor...pedig egy szalagavató bál és egy suli között oltári a különbség,de vhogy mégis illik mindkettőhöz:)szerintem próbáld meggyőzni anyukádat nyugodtan...én egyszer mikor nem volt otthon senki felmértem a terepet,hogy hol is vannak a sminkjei...és nem haragudott...az is egy jó taktika,ha mentek vásárolni,és megállsz a kirakat elől,és azt mondod:nézd anyu! ez csodás szájfény,szempillaspirál stb.(persze azért szolidan mutasson rajtad) és kérdezd meg,hogy megvenné-e neked,ha megígéred hogy nem mindennap mész kifestve suliba és nem erősen fested magad.így talán belegy majd és megveszi neked.De fontos,hogy csak egy vmi akarjál egyszerre!!

és természetesen,használj hozzá sminklemosót,arcradírt...

sok sikert!!!

/manocska95/

2009. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!