Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon piercinget? (bővebben...

Otthon piercinget? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Néztem az árakat..és most nemhiszem hogy lenne felesleges 4-5ezer ft-om piercingre.

Már régóta szeretnék orr piercinget,de ennyi pénzem nincs rá..főleg hogy egy egyszerű kis követ raknak be.


Volt aki saját magának csinálta meg?


2010. júl. 27. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
merre laksz? ismerek egy csávót aki ingyen csinálja csak a pc-t kell neked hozni
2010. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok:) Hát az is jó lenne..csak a lényeg h értsen hozzá stb:)
2010. júl. 27. 14:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Áhh szerintem ne csináld otthon.

Bízd szakemberre,ha ennyi időt kibirtál nélküle,akkor kibírsz még annyit,hogy összeszedj egy kis pénzt.

Én pl. két éve kutyát akarok.

2010. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

pesti vagy az kár..:S

ez a srác vasmegyei..:S

2010. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor mind1:/ Azért köszi:)
2010. júl. 27. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Nemhiszem,hogy megtudnád csinálni magadnak,mivel nem olyan könnyű átszúrni a tűt az orrodon,nekem amikor csinálták bekönnyezett a szemem is..

Amúgy inkább bízd szakamberre,mert elég komoly szövődményei lehetnek az arcon lévő piercingeknek.

Pl agyhártyagyulladás stb..

Úgyhogy gyűjts rá egy kis pénzt,nekem van egy ismerősöm aki 3900ft-ért szúr piercinget ékszerrel együtt,és most van egy olyan akció,hogy 2 pc 3900(szóval az egyik ingyen van)

2010. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem barátnőm szúrta még tavaly.igaz az nem orr pc volt...

de jó lett és nem volt semmi baja, vegyél branült, azzal könnyű.aztán kérd meg valakidet hátha segít, mert azért csak biztosabb úgy hogy ő látja rendesen:)

2010. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. júl. 29. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem volt és magamnak szúrtam egy bnőmmel.ő meg magának ugye.lefertőtlenítettük a tűt és elkezdtük szúrni.tűvel még csak csak-betenni a piecinget volt nehéz.egyébként nem gáz sztem ha magadnak csinálod.nekem sem fájt mert akkor álltam meg amikor akartam.lehet h nem volt olyan gyors mintha más csinálná de abszolút fájdalommentes volt.nem is gyulladt be meg semmi.kicsit vérzett dehát...ez van
2010. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. aug. 9. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!