Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfi szemöldök! 31 éves...

Férfi szemöldök! 31 éves vagyok és akad néhány hosszú szőrszálam. Mit csinaljak velük?

Figyelt kérdés

Oké levágom,de hogyan?Egyszerűen ollóval,vagy valami kis elektromos ezközzel?


Adjatok már valami normális tanácsot :)

A nők mennyire figyelik a férfiak szemöldökének az ápoltságát?


Köszi.



2020. ápr. 19. 16:05
 1/10 anonim válasza:
31 éves? De jó neked, én már 38 vagyok. :))) Viccet félretéve: kisollóval levágod, vagy a fodrász is segít ezen, amikor vágatsz, nem vicc! Nekem a bal fülemen van egy szőrszál, ami nő. Nem feltűnő, de havonta levágom. (Ki is téphetném, de nincs hozzá kurázsim - esetleg egyszer rászánom magam és sprével lefagyasztom és kitépem...)
2020. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem akarsz nagypapa-bozontos szemöldököt, akkor ajánlom az ollót és egy olyan fésűt, amit a fodrászok használnak, ill. talán még kisebbet, amit boltban is lehet kapni (drogéria): nagyon apró feje van, nagyon sűrű fésú, és hosszú, vékony a nyele.


Ezzel kissé a felfelé igazgatod a szálakat, majd a fésű felettieket levágod. Próbálkozni kell egy darabig, ne aggódj, ha elcseszed, mert újranő. Régebben volt egy spec. olló, aminek az egyik szárán volt egy ilyen kis fésűfej, de ma már égen-földön nem lehet kapni. Azzal haláli egyszerű volt az egész folyamat, még egy kétbalkezes száméra is.


Igen, a nők ma megnézik egy pasi ápoltságát és a szemöldökét is. Számít.

2020. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Előző vagyok... továbbá: amelyik nőnek ez a fontos, az aztán... hagyjuk.
2020. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ja látom, más is írt. Tehát én voltam az egyes és a hármas hsz.
2020. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hat figyi, ha azon a pár hosszabb szálon kivul normálisan néz ki a szemoldokod, akkor azokat egyszerűen tépd ki szemöldökcsipesszel😃


Egyébként meg #1 nem tudom miért baj az, ha egy nő megnézi, hogy mennyire ápolt egy férfi...

És igen, ebbe beletartozik a szemöldök is. Nem azt mondom, hogy ugyanolyan szépen szedett legyen, mint egy nőnek, de azért azt az 1-2 hosszabb szálat ki kell szedni, mert szörnyen néz ki, főleg ha nagyon látszik

2020. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Látok a neten olyan elektoromos készülékeket amikkel lehet vágni orr,fül és szemöldök szőrszállakat is.Jól gondolom,hogy ezek praktikus ezközök?
2020. ápr. 19. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kisollóval a lehet a lehető legprecízebb munkát végezni.
2020. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szemöldökcsipesszel kiszedem a páromnak amikor megkér rá. :) De te is meg tudod csinálni magadnak, ha tényleg csak néhány van, akkor kenőccsel először felpuhítod a bőröd, majd egy tükör és lámpa segítségével levadászod őket. :D

Ha nagyon bozontos, akkor szerintem a legelső nyirbálást kozmetikus végezze el és akkor lesz egy formája, amit a továbbiakban követve te is ki tudsz szedni magadnak. :)

2020. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez de ari kérdés :D :D kisollóra szavazok, elektromos eszközzel vagy borotvával inkább ne menj a szemöldököd közelébe, könnyű belenyírni nagyon :D nőként szívtam már meg ezzel, de legalább én tudom, hogy rajzoljam meg a belenyírt részt, ha megtörtént a katasztrófa
2020. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kisollóval nyugodtan vágd le, ha csak 1-2 hosszabb van akár szemöldökcsipesszel ki is szedheted, édesapám 50 éves és nem problémázik ezen, kiszedi magának a túl hosszú szálakat, ahogy mondta "az b**isabb ha valaki azon pampog hogy egy másik férfi mit csinál a szemöldökével"
2020. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!