Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sehogy sem tudom egyformára...

Sehogy sem tudom egyformára megcsinálni a szemöldököm. Sok a gond vele, az egyik sűrűbb, hosszabb szálai vannak mint a másiknak, nem nől vissza rendesen a jobb sokszor, minden nap meghúzom, de így sem lesz egyforma. Tippek?

Figyelt kérdés

bal: [link]

jobb: [link]

a jobbal van a több probléma



2014. jan. 3. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Amelyiknek hosszabb szálai vannak, nyírd kisebbre ollóval. Én mondjuk a képen a balt látom rosszabbnak, lassan mintha meztelencsiga lenne.
2014. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PrettyVillain ***** válasza:
Menj el egy kozmetikushoz, aki megcsinálja szépen. Én úgy szoktam, hogy havonta 1× elmegyek, kiszedi szépen, aztán csak igazgatom magamnak, nem szedek bele. Azt a havi 800 forintot megéri egy szép szemöldök.
2014. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!