Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dragabb sminktermekekkel...

SnowWhite88 kérdése:

Dragabb sminktermekekkel sokkal jobb eredmenyt erhetek el?

Figyelt kérdés

Egeszen ugyes vagyok ha simnkelesrol van szo. Meg gagyi termekekkel is egesz jokat tudok alkotni de zavar hogy fogalmam sincs milyen vegyszert kenek fel es a szemhelypuder szinek mindig tompan kopottasan latszonak az arcomon nem tartosak. Az alapozoszinek is nagyon rozsaszinesek es nem is szeretem oket hasznalni de neha egy egy nagyobb pattanast szeretnek kitakarni persze sikertelenul.

Szoval a kerdesem az, hogy a nagyon draga termekek nyilvan jobbak de mennyivek jobbak? Nem szivesen vasarolnek be beloluk es latnam, hogy nem sok a kulonbseg. Megeri a Maybelline, Maxfactor, Mac es Anastasia Beverly Hills stb...?

Koszonom!



#smink #púder #alapozo #markas termek
2020. ápr. 25. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Az ár-érték arány fontosabb szempont.

Vannak olcsóbb termékek is amik nagyon jók(pl catrice HD liquid alapozó, igaz nekem nem jött be sajnos, de sokaknak igen).


Ami még fontos szempont, hogy inkább az alapra kéne nagyobb hangsúlyt fektetni. Rossz alapon a smink se lesz tartós.

Amiket gyakran használsz, abból érdemesebb jobbat venni.


Ami még jó és megfizetheto az a revolution.

2020. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Attól még, hogy valami luxus, nem jelenti azt, hogy jobb, mint egy töredékébe kerülő drogériás.

Ajánlom a Krémmánia oldalt, - ott is egyértelműen látszik, hogy vannak olcsó termékek, amik elképesztően jól teljesítenek, verik a luxus kategóriát, így jobban megérik, - míg egy Chanel, Dior...stb. szempillaspirálnál/rúzsnál gyakran csak a márkát, a státusszimbólumot fizeted meg, nem tud többet, mint egy gyenge középkategória, de persze van kivétel szép számmal.

Pl. volt kifejezetten “luxus márkás” rúzsom, ami semmivel sem tudott annyit, mint egy 2500 Ft-os Maybelline. Sőt, messze alul maradt.


Pedig a Maybelline, Maxfactor márkák messze nem említhető egy lapon az általad felsoroltakkal. Ezek drogériás márkák, amik sok helyen megtalálhatók, és elérhető az áruk, - így pl. fiataloknak pénztárcabarát megoldás. Ennek ellenére a Maybelline az egyik kedvenc márkám, nagyon sok termékem van tőlük, mert elképesztően erősek szemhéjtus, szempillaspirál, szemöldökformázás téren, és nagyon tartós, jó minőségű a termékeik nagy része. Ár-érték arányban pedig az egyik legjobbak drogériás viszonylatban szerintem.


A MAC és az Anastasia Beverly Hills prémium dekorkozmetikai márkák. A termékeiket eleinte kifejezetten professzionális sminkesek részére gyártották, - persze, ma már civilek is besétálhatnak és vásárolhatnak ilyen üzletekben. Le lehet tesztelni, ki lehet próbálni a termékeiket, így ez is sokat segít a döntésben, hogy mennyire éri meg. Van MAC termékem, és nagyon szeretem, kifejezetten megérte. Ha életed minden álma egy ilyen márkájú paletta vagy más termék, érdemes rá hosszútávon beruházni (azért csak nem használod el egy év alatt).


Viszont érdemes nyitott szemmel járni, mert olcsóbb márkák között is találhatsz hasonló minőséget.

A Maybelline mellett én pl. nagyon szeretem a Revolution és a Sleek palettáit. Rúzsokból még a TheBalm-ot és az Adent.


Viszont: a noname, hamis, gagyi kínai portékákat SEMMILYEN ESHETŐSÉGRE sem ajánlom!

Ha mindenkép olcsót akarsz, inkább a drogériák Lovely, Essence polcainál nézelődj. Ezek legalább megbízható márkák annak ellenére, hogy főleg kezdő tiniknek gyártják őket, nem feltétlenül kell tőlük elájulni, - de legalább valós az összetevő lista, és biztos lehetsz benne, hogy nem találkozott patkányvizelettel.

2020. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ingyenkaktusz06 válasza:

makeupbybenyeibetti instagramon, magyar profi sminkes, szépségkirálynőket és énekeseket sminkel, modelleket, színészeket.

Van egy mappája kifejezetten a termékeiről, pozitív, negatív, Mac, Essence, minden fajta márka, őszinte véleménnyel. Egyébként engem nem egy sminkes sminkelt már ki (mondjuk ő pont nem), volt aki csak Essencevel dolgozott és déltől hajnalig (Kb 2 óráig éjjel) a rúzs, a szájfény, fent volt az ajkaimon pedig 3 liter folyadékot megittam és egy kfc kosarat(!) nem lett újrakenve egyszer sem, ezt így higyjétek el! Az az alapozó, ami HIDRATÁLTA(!!!!!!) a bőrőmet, 950 forint volt./egy élmény volt viselni/

Normál bőrtípusom van, nem vegyes, nem zsíros nem száraz.

Modell voltam. Volt ahol avonnal dolgoztak rajtam és kényelmes volt, nem maszatolódott. (nyár) Volt ahol ugyanez a márka lefolyt rólam (télen), és büdös.

Volt aki nyx-et használt, az olyan átlagos. Nem lett tőle jobb a bőröm,egy minimálisat szárított is, de szép lett az eredmény. Került rám mindenféle, és itthon nekem az essence alapozója nem vált be, nem tudtam eldolgozni normálisan és rossz volt minden tekintetben, Anastasia-t egyik munkámon kentek rám és nem vált be, én vettem magamnak az viszont döfi volt. Sok márka és sok ember kent rám dolgokat, és ebből annyit akarok kihozni, hogy két dolog számít:

- hogyan kened föl és mennyire van előkészítve a bőröd, mennyire tudsz az adott termékkel dolgozni.

- mennyire tudod értékelni.

Mindig(!) károsítani fogja a bőrödet a smink, akármilyen krémes, drága, hidratáló alap van alatta, akármennyire vagy óvatos. De az nem mindegy, mennyire károsítja. Vegyszer mindenben van, és kell is mert egyes vegyszerek bár nagyon szárítanak, védnek. Plusz fertőtlenít!

2020. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy alkalmazod a termékeket hogy tudsz sminkelni, szarbol is lehet várat épiteni, amugy meg anyi hogy a drága smink pigmentáltabb,ezáltal kevesebb is elég és több ideig elég, az olcsobbak közt is van ami simán veri a luxust.
2020. júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!