Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kicsit zsíros pattanásos...

Kicsit zsíros pattanásos bőröm van. Melyik a jobb alapozó? Revlon colorstay vagy Catrice all matt plus alapozó? Melyiknek nincs maszkhatása? Melyik a természetesebb?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

pont ezt a 2 alapozót használom :D

egyiknek sincs maszk hatása, ha szépen eldolgozod, ebben mindegyik jó

a revlonosnak jobb a fedése és több színárnyalatban kapni, de korrektorral a catrice is megfelelő és sokkal olcsóbb (és pumpás, így könnyebb adagolni)

púder mindegyikhez kell (nekem), hiába matt vagy kombinált bőrre való, átfénylenek nélküle pár óra után


én mindkettőt szeretem és nem tudnám megmondani melyik jobb, ha az árkülönbséget is nézem

2016. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nettoo válasza:
Szerintem a bőrtípusod miatt a Catrice all matt plus alapozót válaszd, nem fog fényleni annyira a bőröd. Természetes hatása pedig akkor lesz ha minél közelebbi árnyalatot választasz a te bőröd színéhez és szépen eltudod dolgozni rajta.
2016. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) 1.válaszoló! Te hol vetted a revlont? Láttam a budapesti árkádos müllerbe de ott csak 3 árnyalat volt:/
2016. ápr. 12. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!