Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan rendelhetnék ékszert?

Honnan rendelhetnék ékszert?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek az ékszerekhez... csak azt tudom, hogy a bizsut egyáltalán nem bírom.

viszont 3500 Ft-nél többet nem szívesen költenék mondjuk 1 pár fülbevalóra/1 db nyakláncra/gyűrűre.

Más milyen anyagból készültet hord? Ezüst bevonatúat, orvosi fémet?


Kérlek ajánljátok nekem online oldalakat!



2020. ápr. 29. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha fémallergiád van, akkor érdemes lenne teszteltetni (járvány után), hogy pontosan mely fémeket nem bírja a bőröd. Sok helyen lehet már kapni nikkelmentes bizsukat (akár az Avonnál is), de ha mondjuk hozzám hasonlóan neked is van problémád mással is a nikkel mellett, akkor azzal nem vagy kisegítve. Nekem az ezüst sem megoldás, úgyhogy leginkább alternatív alapanyagú kiegészítőket hordok: textilből, fából, műgyantából készülteket. Utóbbihoz ajánlanám az Örökszép oldalát, gyönyörű cuccai vannak, de drágább, mint amit keresel.
2020. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!