Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg roncsolódhat a szempil...

Tényleg roncsolódhat a szempilla a spiráltól?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
én azt hallottam hogy vékonyodik , és ha nagyon sokat használod akkor ki is hullik egy idő után.
2010. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze h kihullik! naponta hullatjuk a szempilláinkat, spiráltól függetlenül... ez a dolguk, h. lecserélődjenek. ha alvás előtt leszeded a pilláidról, nem lesz semmi bajuk!
2010. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy roncsolódik-e de nálam kötőhártya gyulladást okoz a legtöbb szem spirál. De persze rendesen használom nem a szemembe kenem.
2010. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, én kb 12 éve, anyukám meg kb 40 éve minden nap használunk szempillaspirált, és a szempilláink (enyémek és anyumé is) köszönik szépen, dúsak, hosszúak, egészségesek.

Az a lényeg, hogy ne vízállót használj, mert az, amikor azt lemosod és dörzsölöd, az valóban károsítja, és hogy ne aludj sminkben, mert akkor is, ha elfekszed, mivel a szempillafesték kikeményíti, eltörhet, vagy legalábbis ronda lesz (de amúgy visszanő akkor is).

Szóval ennek az ég világon semmi alapja nincs

2010. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!