Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb minőségű?...

Melyik a jobb minőségű? Melyik éri meg jobban? Swarowski vagy Pandora?

Figyelt kérdés

2020. máj. 1. 12:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Swarovski*
2020. máj. 1. 13:01
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

A Swarovski mivolt nem fed le egyetlen céget, hiszen nagyon sok márka dolgozik Swarovski kövekkel, akiknek van erre engedélyük, pl. az Alchemy, akiknek az ékszerei tényleg gyönyörűek és jó minőségűek.

A Pandora már egy ideje rendkívül klisés, elcsépelt formatervezésű. Persze, van 1-2 zászlóshajójuk, pl. a charmok, amiben maximálisan odateszik magukat, és próbálnak valami egyedit alkotni, de nevetséges áron vesztegetik az összes portékájukat, holott a töredékéért lehet találni legalább ilyen kidolgozásokat 925-ös ezüstből vagy nemesacélból.

2020. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Én is a Swarovskira szavazok kb. ugyanezek miatt. Amúgy nekem van Swarovski fülbevalom és nyakláncom gyönyörű, nem valami gatyi minöség és sokkal jobb áron van, mint a Pandora
2020. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Minőségben inkább a valódi ékszerekre voksolnék. Igazi brill. Ezt viszont nem mindenki engedheti meg magának. Én nem a márkát nézném, hanem amit nyújt a pénzemért.
2020. máj. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 boma204 válasza:
83%

Pandora.

A Swarovskiban csalódtam. Méregdrágák az ékeszerek és cserébe még nem is ezüst, arany.

Kiakadtam, amikor egy ajándékba vett drága fülbevalóról kiderült, hogy még csak nem is ezüst. Annyi pénzért...már vehettem volna Pandorát.

2021. jan. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!